Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A cigány férfiak kiket hívnak...

A cigány férfiak kiket hívnak úgy hogy babám?

Figyelt kérdés
Az egyik kollégám cigány származású és gyakran mondja azt hogy babám. Nem kérdeztem meg tőle hogy miért hív így,de nagyon kíváncsi vagyok hogy a cigány férfiak minden nőnek azt mondják hogy babám vagy annak aki esetleg szimpatikus?Mit is jelent az hogy babám? Egy kedves gesztus vagy csak sima megszokott szöveg? Olykor azt is mondja hogy szeretlek,imádlak na meg hogy imádási. Ha telefonon beszélünk akkor pedig rendszerint azt mondja a beszélgetés végén hogy csumi. Azt tudom hogy puszit jelent.Örülnék ha tájékoztatnátok ezekről a "becézgetésekről"hogy mi a jelentésük valójában?!

2016. szept. 12. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit.
2016. szept. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden nőt?
2016. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, a csumi puszit jelent, hanem szinplán elköszönés (ebben a kontextusban). Csá csumi csá.


Amúgy nem hinném, hogy különösen flörtölne veled, babám. Ez valószínűleg nála alap.

2016. szept. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csajokat meg gádzsikat hívják babámnak 😃
2016. szept. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátnőjüket, vagyis az anyjukat.
2016. szept. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!