Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a cigány lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a cigány lányok válogatósak férfiak terén?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 00:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Minek neked az? Annyi szép magyar lány van.
2015. ápr. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé, mint a magyar csajok.
2015. ápr. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mik a fontosak nekik a férfiakban?
2015. ápr. 3. 00:50
 4/13 A kérdező kommentje:
nekem most egy roma lány tetszik. egyébként ilyen tekintetben nem nézem a bőrszint
2015. ápr. 3. 00:50
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
hát amilyen igénytelen cigányokkal összejönnek, elég alacsony lehet a mérce...szerintem ha barna a bőröd máris rád vetik magad...mind1, hogy rokon vagy, vagy nem rokon...
2015. ápr. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem még egyszer sem válogattak, úgyhogy nem tudom.
2015. ápr. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Baromi rasszista ám ez az oldal. :D
2015. ápr. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem volt egy roma lány barátnőm,akkor ku*va lett,hogy az csak na.. Minden pasival lefeküdt ,aki hajlandó volt megd*gni,volt ,hogy egy alkalommal 3-an bas*ták. Nem mondom,hogy mind ilyen,mert van egy aki mái napig is a barátnőm,de ő ennek a szöges ellentéte. Hát minden ember más. 19/L
2015. ápr. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon féltékenyek.

Pl,nézitek a tv-t és mondod,"de szép az a csaj", ők már ezért vitáznak.Ilyen mértékű a féltékenység náluk.

És, ami a legrosszabb,hogy annak ellenére, hogy játszák a féltékenyt, simán megcsalnak(és simán eltitkolják).

Tapasztalatból mondom, ne kezdj ki cigány csajjal.

Nem tudsz velük normális kapcsolatban lenni...képtelenek rá.

2015. ápr. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
azért vannak kivételek
2015. ápr. 3. 03:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!