Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindent elrontottam. Mit tegyek?

Mindent elrontottam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy alapból egy visszahúzódó lány vagyok. Van egy fiú az osztályban, akivel idén nyáron sokat beszélgettünk, sziveket is írogattunk egymásnak, találkát is megbeszéltünk, bár az sosem sikerült. Na mindegy is. Szóval, nyáron nagyon jól kijöttünk. Szerintem ott rinthattam el, hogy most évnyitón oda sem mentem hozzá, csak köszöntem egyet neki. Azóta szinte nem is beszélünk, nem is merek odamenni hozzá. Most már tudomást sem vesz rólam. Tegyük hozzá, hogy az osztály szemében el vagyok könyvelve antiszocnak. Mit tegyek? Elrontottam mindent? Mit gondolhat rólam? Fiúk, elsősorban ti írjatok, hogy ti a srác helyében mit gondolnátok..

16/L



2016. szept. 14. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő is oda mehetett volna hozzád,szóval ezen ne kattogj.
2016. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bar en lany vagyok, velem is volt ilyen egy masik lannyal (biszexualis vagyok). Hosszu ido utan talalkoztunk, facen tok sokat beszeltunk, de csak koszont es elment mellettem. Nem tudtam mit kezdeni vele, azt hittem hogy valami tortent, nem kedvel mar, stb. Szerintem probald meg megbeszelni vele, ha fontos vagy neki, ugyis minden jo lesz:D
2016. szept. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet azt gondolja hogy nem érdekled. Bár elég keveset írtál, így nem tudni sokat. Próbálj megint közeledni hozzá.
2016. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tekilány9 válasza:
Facebookon teljesen más beszélni valakivel mint élőben, sokkal bátrabb az ember (gondolom veled is így volt.) Szerintem ő is tudja, hogy elég visszahúzódó vagy és ő sem gondolta, hogy majd beleugrasz a nyakába csak lehet, hogy többre számított egy "Sziá"-nál és besértődött. Szerintem rosszul szürte le a helyzetet azt hiszi, hogy igazából nem is akarsz tölle semmit ha nem is szólsz hozzá és gondolom ő is megmakacsolta magát. A legjobb az lenne ha felszívnád magad, és öszeszednéd minden erőd és tisztáznád a dolgokat.
2016. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!