Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan alakíthatnék ki szorosa...

Hogyan alakíthatnék ki szorosabb kapcsolatokat, barátságot másokkal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon sok ember teljesen közömbös nekem és tudom, hogy ez így rendjén is van, de amikor ismerkedni szeretnék másokkal, barátkozni, akkor valahogy sosem alakulnak ki tartós barátságok, tartós ismeretség nálam. Ez eléggé frusztrál, mert szeretnék több barátot szerezni. A kezdeményezés mások felé az megy, megmerem őket szólítani, de valamiért unalmasnak tartom magamat, az önértékelésem szerintem még nincsen a helyén, de nem tudom elképzelni, hogy ez olyan nagy probléma lenne. Láttam már sok nálam furább embert, akik sokkal könnyebben barátkoztak, szóval nem tudom, hogy mit csinálok rosszul. Valaki tudna adni valami ötletet?:) 19/F
2016. szept. 14. 21:09
 1/1 anonim válasza:
Ne feszülj rá, amikor mással beszélsz, hogy most hogyan lesz tovább, hogy miről tudsz beszélni még, esetedben, hogy unalmas vagy e. Próbálj nem kistémákat érinteni (pl.: időjárás, tv). Olyan dolgokról beszélj vele, ami nagyon érdekel, hátha őt is nagyon érdekli. Változatos témák a nyerők szerintem, ami tök váratlan, illetve ha belemész egy átlagos témába, akkor menj bele méllyebben, de ne érezd interjúnak az egészet. A barátság dologról meg annyit, hogy az kétirányú. Tőle is függ, nem csak tőled. Ha te keresed őt, és ő nem, akkor valószínű nem lesz belőle sok minden. A lelki témák jobban elmélyítik a barátságokat, ezért mondják, hogy mély barátságban valakivel. Persze ezekről a témákról bizonyos ismerettség után lehet csak beszélni.
2016. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!