Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek is történt már ilyen?

Veletek is történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy írjam le , de kicsit megpróbálom


Magamról annyit őszinte,kedves,érzelmes,hiperaktív,kibirhatatlan,hisztis,makacs


Gyerekkori barátaim becsaptak,hazudtak nekem.. utána sokáig egyedül voltam ,általános suliban is a tanárok csesztettek meg gyerekekkel is furcsán jöttem ki. Utána gimiben szint úgy az osztálytársaim csesztettek, de egy sráccal össze barátokoztam és annak a társaságával lógtam. Amikor baj volt én ott voltam , segítettem, próbáltam hozzájuk kedves lenni és megértő. Cserébe az ellenkezőjét kaptam így ismét kibuktam nagyon. Jó pár éve egyedül vagyok magamban , néha sírok hogy én próbáltam mindenkivel jó lenni , a semmiből is adni de hát az sem volt elég és így is hátba szúrtak eléggé sokszor. Így otthon ülős fajta lettem és amikor erre gondolok elsírom magam hogy miért nincsenek barátaim. valaki megtudná ezt nekem magyarázni..


Nagy nehezen sírva tudtam ezt is leírni...


(nem annyira jó a megfogalmazás nézzétek el kérlek..)


Ha valaki negatívan akar hozzá szólni akkor kérem ne itt... Köszönöm 23/f



2016. szept. 17. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem még nem volt ilyen. De légy továbbra is ilyen kedves. Kevés ilyen ember van! :)
2016. szept. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Addig örülj, míg kinem használnak...
2016. szept. 17. 16:31
 3/6 anonim válasza:
Maradj ilyen, akárhányszor is használnak ki! Egy kedves és őszinte embert nehéz pótolni. Lehet, hogy nem látod, de szüksége van rád az embereknek, a világnak. Én is teljesen így vagyok, ahogy te, egy igazi barátom sem votl még, de ahogy látom nem is lesz, viszont én már megbékéltem vele. Örülj ennek, mert ez azt jelenti, hogy más vagy, mint a többiek és az csak jó:) egyszer majd mindenképp jönni fog valaki, akivel megtalálod a közös hangot.
2016. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem is volt amikor kihasználtak. Most én kihasználok ki mindenkit.
2016. szept. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban mindenki úgy érzi, hogy mindenki őket bäszogatja. Te már kifelé lábalsz ebből a korból, ideje nyitnod az emberek felé.
2016. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem egyszer mindenki eljut erre a pontra. Ezen át kell esni. Kevesen mondhatják el magukról, hogy van igazi barátjuk. Viszont még nem késő új barátokat szerezned. :) Tudom, hogy nehéz újra és újra megbízni az emberekben, de próbáld meg. Hátha hamarosan kincsre lelsz. :)
2016. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!