Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki nagyon súlyos beteg...

Ha valaki nagyon súlyos beteg akkor miért változik meg ennyire?

Figyelt kérdés
Èrdekes dolgot mondott ,amit pròbálok megérteni . Azt mondta hogy az igaz barát az nem akarná mindenáron hogy éljen, mert az önzőség. Nem így de kb ez volt a lényeg. Csak azt akartam hogy meggyògyuljon csak biztatni akartam hogy tudja hogy szeretik. Erre mintha kizárna egyre jobban mindenböl . Nem értem. Mégis hogy lehet így segíteni ?

#haldoklò
2016. szept. 20. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
például békénhagyod
2016. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és az miben segítség ?
2016. szept. 20. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem túl akar lenni rajta,felkészült a végre.

ha pedig a realitás depresszióval is párosul ami egy ilyen helyzetben szerintem logikus,akkor beszűkülhet a tudat,ezért kizár mindenkit,sőt ellenségesség válik ha ebből ki akarják húzni.

2016. szept. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha kimerült lennél, mert soha nem tudsz aludni a fájdalomtól, valószínűleg te is hasonlóan éreznél.
2016. szept. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk szálj le róla, akarná a fene, hogy sajnáljanak is, miközben pl. az életemért küzdök, vagy fáj mindenem.


Egyébként igaza van, én pl. "örültem", hogy anya meghalt, mert állandó fájdalmak közepette az már nem élet, hanem puszta kínszenvedés. Megváltás volt neki a halál.

2016. szept. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Èrtem. Szòval ilyenkor nincs szüksége már senkire
2016. szept. 22. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!