Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi ez a jelenség?

Mi ez a jelenség?

Figyelt kérdés

Van itt az egyetemen egy ronda srác (alacsony, szemüveges, zárkózott) kb. mint Harry Potter. Van egy szép barátnője és utt jön az érdekes része a dolognak. Nagyon sok lányt látni a társaságában. Sok szép lány is van köztük. Ma szerencsém volt közelről meghallgatni egy beszélgetést az egyik lány haverjával. A lány folyamatosan beszélt, a srác meg meg se szólalt. Csak bólogatott, okézott és enyhe túlzással ez ment 30 percig. Majd egy nagyobb csend után a lány egyből figyelt a srác minden rezdülésére. Ránézésre olyan a fiú, mint egy zsák krumpli, mégis sikeresnek tűnik.


Nem vagyok rá féltékeny, csak nem értem ezt az egészet.


2016. szept. 22. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Daniel Radcliffe mióta csúnya? Lehet csak neked az a srác

2016. szept. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle..


Egyébként Harry Potter sem volt egy zsák krumpli, köztudottan túlélte Voldemort gyilkos átkát.. Lehet a te zsák krumplidnak is van valami ehhez hasonló különlegessége.

2016. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A srác barátnője, nyilván tudja miért jött össze a sráccal. A többi lány pedig valószínűleg élvezi, hogy a foglalt srác tuti nem mozdul rájuk, lehet vele beszélgetni bármiféle következmény nélkül. Nekem legalábbis ez különösen megnyugtató volt elsőben az egyetemen. Az emberek, ha ellenkező nemű vagy és megtudják, hogy nincs barátod egyből elkezdenek nyomulni, szinte képtelenség valakivel kedvesen elbeszélgtni, anélkül, hogy azt hinnék akarsz tőlük valamit vagy, hogy maguktól elkezdjenek nyomulni. Lehet ez áll a háttérben. Meg amúgyis az emebrek szeretik, ah meghallgatják őket. Nem tudom mennyire ismered a srácot, az is lehet, hogy tök jó humora van vagy iszonyú okos és segít nekik. Ezer dolog miatt lehet valaki jóba valakivel.
2016. szept. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem a szineszrol, hanem a karakterrol beszelek. Nezd meg abban a kis fekete csukjaban meg az idetlen szemuvegben. Nem fogok kepet mutatni a sracrol, de van hozza szemem. Ha latok valakit, akkor el tudom donteni rola, hogy jokepu vagy sem.
2016. szept. 22. 16:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Gazdagok a szulei talan.
2016. szept. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3-as, koszi a valaszt :) Erre nem gondoltam.
2016. szept. 22. 16:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet meleg a srác, azokat veszik körül a lányok. A barátnője meg csak haver.
2016. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Először amúgy arra gondoltam, hogy kis ember nagy bottal jár és, hogy talán híre szállt ennek.
2016. szept. 22. 16:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen beszélgetésekben egyszerűen csak meghagyja a helyetqteret, hogy a lány annyit beszéljen, amennyit akar. Valószínűleg tudja a srác, hogy a csajnak erre van szüksége. Négány jól irányzott nyitott kérdés, pár jól időzített bók, stb... a srác valószínűleg jó emberismerő, hamar ráérez mire van szükségük a partnereinek egy beszélgetésben, és ehhez jól irányítja a társalgást. A lányok pedig megélik azokat az energiákat, amire szükségük van, örül mindenki.
2016. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!