Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mihez kezdjek, ha?

Mihez kezdjek, ha?

Figyelt kérdés

Alapjáraton félénk, visszafogott lány vagyok. Ismeretlen emberek előtt nagyon nehezen nyílok meg, de sokszor megesik, hogy olyanok előtt is, akikkel korábban találkoztam már. Érdekes, mert ez nem mindenkire igaz. Sokszor tapasztaltam, hogy egy-egy ismeretlen emberkével kb. úgy elbeszélgettem, mintha már ezer éves cimbik lennénk, de nem tudom, ők mivel lennének "másabbak", mint a többiek.


Vannak barátaim, de akikhez a legközelebb állok, messze élnek. Nem tudunk túl gyakran találkozni, mert ugye mindenkinek megvan a maga élete, elfoglaltságai, nem mindig egyszerű megszervezni egy randit. Rajtuk kívül volt még két lány, akikkel nagyon jóban voltam, de különböző okok miatt elváltak útjaink, nem keressük egymást.


Van két lány még, de velük egyáltalán nem olyan szoros a kapcsolatom. Együtt szoktunk császkálni, jól elvagyunk, de szerintem én jobban ragaszkodom hozzájuk, mint ők hozzám. Nem is tudom, hogy fogalmazzak... Jobban rá vagyok "szorulva", hogy találkozzunk, együtt legyünk, mert rajtuk kívül tényleg nincs olyan társaságom. Viszont szörnyen hiányzik az a bensőséges hangulat, mikor tényleg teljes mértékig számíthatunk egymásra és bármit megoszthatunk a másikkal, vagy csak épp a belsős poénok.


Bocsi, hogy itt nyavalygok. Napok óta pocsékul érzem magam, muszáj voltam megfogalmazni, hogy mi a gondom.


18/L


2016. júl. 18. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Teljes mértékben megértelek!

Én is voltaM már így.

Próbálj új barátokaT szerezni, az segít..Pl ha ELkezdesz valamit sportolni, aMiben lesznek csoporttársaidm velük is jól kilehet jönni.(ez csak egy ötlet)

Szerintem ez azért van, mert van aki szimpatikusabb, kedvesebb beszédű(ezt igen érdekesen írtam le XD) és vele nyilván valóan szívesebben beszélget az ember, szívesebben mondja el, h m i bánta.

És ez tőled is függ, h miylen kedvedben vaGY. Facebookon szerintem tudod velük tartani a kapcsolatot. Esetleg csinálhatnátok egy osztálytalálkozót.

2016. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Megértem a helyzetedet :/ én azt javaslom, hogy menj el, egy olyan helyre, pl.: fesztivál, vagy valami, ahol az emberek teljesen természetesnek veszik, hogy csak úgy odamész hozzájuk, beszélgetsz velük, barátkozol. Az elejen rohadt nehéz, az biztos, de hidd el, egyre jobban belejössz :) remélem tudtam segíteni :)
2016. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!