Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Mit tehetnék az ellen, hogy nehogy vissza essek?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy egy éve fejeztem be a kemoterápiát , mivel rákos voltam. A rák előtt nem igazán voltak barátaim , és senki olyan személy aki közel állt volna hozzám. Elvileg részben ennek is köze volt a "rák" kialakulásának a szervezetemben. Most így egy év elteltével úgy érzem hogy megint ott vagyok , mint előtte. Nincsenek barátaim , nem járok el szórakozni , egyszerűen semmi. A korosztályommal nehezen beszélgetek el, de fiatalabbakkal és idősekkel viszont elég jól. Szóval az lenne a kérdésem , hogy egy ennyire visszahúzódó személyiség , mint jómagam , hol tudna ismerkedni ? A korom pedig 18, és Fiú vagyok.

2014. okt. 15. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is gratulálok a gyógyulásodhoz! :)

Másodszor: van esetleg valami hobbid, vagy valami, ami komolyabban érdekel? Én is elég visszahúzódó és sajnos kicsit "antiszociális" is vagyok; viszont ha olyan társaságban vagyok, ahol mindenkivel azonos az érdeklődésünk, ott könnyen megnyílok. Sok ismerőst szereztem már a hobbimhoz kötödő rendezvényeken. Hasonszőrűekkel könnyebb a barátkozás! :)

2014. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon érett gondolkodásod van, és önismereted, irigylésre méltó! Járj el klubokba, kezdj el olyan dolgot csinálni, ami érdekel, és társasági, ott majd ismerkedhetsz.
2014. okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hobbim sajnos nem igazán van , kevés dolog köt le társasági téren. Szeretek biciklizni , de az ugyebár nem köt emberhez.
2014. okt. 15. 15:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz?
2014. okt. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fejér megyei vagyok
2014. okt. 16. 06:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Virtual pacsi!!!

Legyőzted a rákot!

Hős vagy. :)

Facebookon van egy jó baráti társaság.

A nevét privátban árulom el.

Gamer csapat, de ha van jó géped akkor csak annyi kell hogy privátban írsz.

2014. okt. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem ha ennyire zárkózott vagy, akkor ha vannak unokatesóid , velük menjél bulizni vagy szórakozni. Nem kell nagy társaság, 1 -2 jó barát is megteszi. Ha unokatesóid hasonló korúak, csinálj velük közös programot, és barátkozz velük. ők is lehetnek jó barátaid.
2014. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincsen senki rokonom szóval ez így kiesett sajnos :/
2014. nov. 25. 14:28
 9/11 anonim ***** válasza:
az a baj hogy pasi vagy
2014. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Miért is baj?
2014. nov. 26. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!