Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel csokkenthetem a szexuali...

Mivel csokkenthetem a szexualis vagyomat, nem akarok gondolni a szexre, akkar egy bizonyos ideig impotens legyek?

Figyelt kérdés

erdekel barmilyen naturalis megoldas,orvossag stb

nem akarom hogy gondoljak a szexre, legyek teljesen passziv a szexualitassal szemben, ne erdekeljen egyeltalan.

A szexualistasnak eletemben CSAK NEGATIV hatasai vannak, borzaszto ideges vagyok, erzem hogy az idegeim osszeroppanak, olyankor agressziv vagyok es ennek kovetkezteben olyasmiket cselekedek amik negativan befolyasoljak az eletemet.

23 eves fiu vagyok



2016. szept. 8. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Foglald le magad mással.

Vezesd le az energiát sporttal.

Gondolataidat is kösd le. Pl. olvass.

2016. szept. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1

Az idom elege le van kotve, pld dolgozom , de a meloban is vannak asszonyok belebolondulok az erzeseimben.

Psihikailag elege lekotom magam, kapok mindenfele mas tevekenyseget, de egy bizonyos idopontban csakis az eszembe kerulnek az asszonyok.

Az alkohol fogyasztasa csokkenti a szexualis kevdemet, de nem ihatok hetkozben mert dolgozom

2016. szept. 8. 10:36
 3/11 anonim válasza:
Maszturbálj többször. Egyszerű.
2016. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha eszedbe jut. De ne ragadj le ezeknél a gondolatoknál. Koncentrálj jobban a munkádra vagy amit éppen csinálsz.
2016. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

semmi hasznos valasz eddig, nem akarok masztizni sem,

akarnam hogy egyeltalan ne keruljon a fejemben a szex.

Jelenleg se kerul tulzottan gyakran, de mikor elofordul borzaszto.

2016. szept. 8. 10:47
 6/11 anonim válasza:
Ember! Nem akarsz masztizni és csodálkozol hogy nem csökken a szexuális vágyad? Bocsi, de nagy az Isten állatkertje. No Comment
2016. szept. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Olyan dolgot akarsz, ami a te esetedben egyszerűen kivitelezhetetlen. Lehetetlennek tartom, hogy 23 éves férfi létedre egyáltalán ne gondolj a szexre, úgy, hogy még csak ne is maszturbálj. Szerintem ez így még sok nőnek se menni, de férfinál meg egyenesen lehetetlen.
2016. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

A szexre vágyódást a libidód nagysága határozza meg .

Erre időnként lehet ráhatásokkal hatni .

Az impotenciát,a merevedés megszűnése jelenti.Lehet pszichológiai,és egyéb más betegségek kisérő jelensége is.

2016. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csapd szét a golyóidat két kővel.
2016. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Amig működnek a heréid és termelik a tesztoszteront, gondolni fogsz a szexre. De a kasztrálás segít ezen.
2016. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!