Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elítélendő volna ez a barátság?

Elítélendő volna ez a barátság?

Figyelt kérdés
Elítélendő egy 26 éves férfi és egy 13 éves lány haversága, barátsága? Semmi több nincs köztük, de sokat beszélgetnek, nagyritkán találkoznak is, és egyikük sem akar semmi többet a másiktól természetesen, ez biztos. Mégcsak Azt sem akarja a férfi. Jól megértik egymást, az eltérő koraik ellenére.
2016. szept. 29. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mégcsak Azt sem akarja a férfi."


Hogyhogy "mégcsak" azt sem? Miért,van durvább, amit akarhatna? Ha jól el tudsz vele beszélgetni, akkor nyugodtan barátkozz vele.

2016. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, te melyik vagy, de ez előbb utóbb ki fog bukni, hogy a másik többet akar. Voltam én is ilyen "barátságokban" 13 évesen. Hát idővel kiderült, hogy nem csak barátkozni szeretnének velem.. Volt akitől az elejétől láttam apró jeleket, aztán kb 1 év után derült ki. Barátnőmnek is voltak ilyen barátai. Na ott meg menekültek előle a srácok amikor rájöttek mit akar, ő tapadt rájuk 13 évesen :D A környezet egyébként nagyon elítélte és ellenezte!
2016. szept. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg, de szerintem van valami természetellenes abban, hogy egy 26 éves férfi egy 13 éves kislány társaságát keresi. Még ha csak baráti szinten is. Egy 13 éves kislány még nyilván nincs azon az érettségi szinten, mint egy jóval 20 fölötti, és tényleg nem értem, hogy mi az élvezet a férfinak abban, hogy egy ilyen lánnyal barátkozik? Mármint az a hagyományos, tiszta alapon való barátság, amit mindenki ismer. Nem tudsz olyan jó barátja lenni, mint egy barátnője, vagy akár csak egy osztálytársa is (aki fiú is lehet), mert... mert nem! Két külön világ!

Egyébként feltételezem, te a férfi vagy, bár irreleváns igazából, a kérdés a lényeg.

2016. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek 3-al! Igazából mindig kiderül, hogy a férfival valami nagyon nem okés. MINDIG!
2016. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A férfival annyi nem okés, hogy megunta, hogy a saját korosztályának női nem korrektek semennyire sem, barátkozni sem lehet velük hosszú távon. Ezzel a lánnyal meg így hozta az élet, és már lassan 1 éve jóban vannak.
2016. szept. 29. 18:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A saját korosztályával nem jön ki jól? Ember, viccelsz, bolondozol? Ne haragudj, hogy ismeretlenül ilyeneket állítok rólad, de akkor veled sem lehet rendben, ha a saját korosztályoddal nem jössz ki jól, ehelyett 13 éves kislányok társaságát keresed, és ott érzed jól magad!! Egyszerűen nem természetes! Mégis miről tudtok elbeszélgetni vele, amivel egy 26 éves NŐVEL nem tudsz? Meg vannak 20, 21, 24, meg 30, sőt, idősebb nők is... bár ahogy látom, te a fiatalabbakat szereted...

(Amúgy a 3-as voltam.)

2016. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nem jövök ki velük jól? Mit nem értesz azon, hogy semmi korrektség nincs bennük, és képtelenség velük hosszú távon barátkozni?! Értelmezd a leírtakat, azután válaszolgass...
2016. szept. 29. 18:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csak barátságról van szó akkor nem lenne baj.Az a gond hogy férfi és nő között nincsen barátság. (Ez esetben férfi és lány között) A férfiból könnyen előbújhat a pedo hajlam,a lányból pedig az apasági szindróma (Tudom van erre egy másik szó de nem jut az eszembe)
2016. szept. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Apakomplexus? :D

Kedves Kérdező, az, hogy képtelenség velük hosszútávon barátkozni, igenis azt jelenti, hogy nem jössz velük ki jól. Vagy ezt te mégis hogy fogalmaznád meg? Hogy jól kijössz velük? Épp az a baj, hogy értelmezem azokat, amiket leírsz, és egyre inkább elszörnyedek, hogy egy 13 éves lányban találod meg az örömöd.

2016. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, még ha a lány írta volna, hogy nincs a srácban semmi furcsa... De te vagy a srác basszus, és magadat véded itt! :D Látszik itt is, hogy valami nem oké, még ha most észre sem veszed.. :D Más észreveszi hidd el, és nagyon megfogod ütni a bokád, ha a környezeted megunja ezt..
2016. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!