Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vágyom időnként egy fiú...

Miért vágyom időnként egy fiú 'legjobb barátra'?

Figyelt kérdés
15/L

2016. szept. 29. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb lány örülne egy ilyennek. Én legalábbis nagyon. Meg még jópár barátnőm.

Én személy szerint azért szeretnék, mert olyan lenne, mintha lenne egy bátyám aki megvéd, segít, meghallgat, de hülyéskedni is lehet vele. Akiben megbízhatok, aki tud tanácsokat adni fiúügyekben.

2016. szept. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amiért én egy lány legjobb barátra. :)
2016. szept. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Azért, mert vannak olyan dolgok, amiket az ellenkező nem tagjaival nagyobb nézetazonossággal meg lehet beszélni.


Én abszolút hiszek a férfi és nő közötti tisztán baráti kapcsolat kialakításának lehetőségében. És kontrázom azt, hogy az egyik mindig többet akar és, hogy ott lappang a szexualitás a felek között. Ez baromság. Ha nem kívánjuk a másikat (márpedig egyetlen olyan hapsi sincs a földön, aki az összes nőre rákívánna, ahogy a legfehérmájúbb csajok sem röppennének minden pasi .....-ára).

Tehát ha nincs kémia, van lelki összehangoltság, akkor működik.


Én már ugyan 40en túli pasi vagyok, de sok nőbarátom van. Sok olyan lelki és pszicho dolgot tudok megbeszélni velük, amit az autó-, foci-, zenerajongó, söröző, csajozó haverjaimmal nem.

Magam is bulizó, autórajongó, időnként sörözgető, csajozó pasi vagyok, nincs is ezzel semmi baj. De vannak olyan aspektusok, ahol jobb a másik nemmel értekezni.


Én is vagyok több nő ún fiúbarátja, tudok adni tanácsot, hogy az aktuális pasijukkal mit tegyenek és mit ne. Hogy mivel örvendeztethetik meg, vagy adott szituban a pasijuk miért viselkedett így vagy úgy. Tehát a ffi női barátság azért is jó, mert tudunk súgni egymásnak. Nekem is szoktak a csajok az ő szemszögükből véleményt tolmácsolni. Ezek nagyon jó dolgok tudnak lenni, ha megvan a bizalom.

2016. szept. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy lányra vágyom és azt is tudom miért. A lányok érzelmesebbek,empatikusabbak,sokkal alkalmasabbak arra,hogy erős kötelekét tudjak velük kialakítani. Sokkal több a közös beszédtéma is. Nem csak a fociról a nőkről és a sörözésről lehet velük dumálni :D

Ha akár a kérdezőnek,akár másnak van kedve beszélgethetünk.

22/F

2016. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!