Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt hiszem fiúként szerelmes...

Azt hiszem fiúként szerelmes vagyok egy fiúba. Legyek vele őszinte?

Figyelt kérdés

Őt egyébként már nagyon régóta ismerem és akárhányszor beszélek vagy találkozom vele, mindig érzem hogy szívesen megcsókolnám meg ilyenek. Valahogy többet érzek iránta és nem tudom hogy tudja-e, de félek, hogy utána hogyan gondolna rám.


16/F


2016. okt. 1. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Saját testi épséged érdekében ne. Ahol én nevelkedtem ha egy srác szerelmet vallott neked meg kellett verned hogy ne nézzenek téged is b*uzinak.
2016. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
37%
Nem kéne. Tinédzserként, sőt, fiatal felnőttként is előfordulhat, hogy egy időre saját neméhez kezd vonzódni az ember, köszönhetően az agyi és hormonális változásoknak. Tehát ha évekig így fogsz érezni saját nemed iránt, akkor lehet, hogy valóban meleg vagy.
2016. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha nem megértő az ilyesmivel kapcsolatban, akkor nagy bajba kerülhetsz egy vallomással. Sajnos ez a kettős mérce megvan a társadalomban - ha egy fiú egy lányra mozdul rá, és visszautasítják, nincs különösebb következménye, de ha egy fiúra, akkor sokszor igenis van. Hiába a barátod, rengetegen vannak, akik ilyen helyzetben csúnyán elárulnának téged, és visszaélnének a bizalmaddal. Hihetetlen, hogy a homofóbia milyen gonosz tettekre tudja sarkallni az embereket. Ha ki tudod deríteni róla, hogy ilyen szempontból nyitott, akkor is fennáll az a probléma, hogy egy rosszul sikerült szerelmi vallomás után elég kínos lesz köztetek a légkör, és lehet, hogy kerülni fog, nem is feltétlen tudatosan. Osztálytársadról van szó? Mert akkor meg végképp ne, ott aztán nagyon rosszul járhatsz. Ha kideríted róla valahogy, hogy meleg vagy biszex, akkor esetleg próbálkozhatsz, de különben ne kockáztass.
2016. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előbb finoman tudakold meg h mi a véleménye a melegekről.
2016. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2016. okt. 1. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Smárold le, akkor majd kiderül hogy mit szól hozzá
2016. okt. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!