Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Teljesen elhidegült a barátság...

Teljesen elhidegült a barátságunk a lb-mel. Mit tegyek? Próbáljam meg visszaszerezni, vagy inkább engedjem el? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Körülbelül egy éve lettünk lb-k és nagyon szoros volt a barátságunk. Aztán elkezdett olyan dolgokat csinálni, amikről azt mondta régen nem fog olyat tenni, meg amit mindketten elleneztünk, és a régi lb-mel kezdett állandóan lenni. Azóta folyton csak vele van, többet mint velem volt, amikor még nem vesztünk össze. Engem meg leszar. Mikor megmondtam neki, hogy szerintem nem kellene olyanokat csinálnia, letagadta. Amikor meg megkérdeztem hogy miért szar le engem, azt mondta hogy ő még mindig nagyon szeret és egyáltalán nem mellőz. Pedig szerintem nincs így.

2015. máj. 11. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Totál ugyanebbn a helyzetben vagyok annyi eltérésel,hogy itt én csináltam valamit,amit ő ellnzett.

Hagytam őket a francba,megmutattam,hogy nekem más barátaim is vannak.2 hete nem köszönnek, 3 het vesztünk össe,hozzáteszm egy rosszindulatú pletykán. Megmagyaránzi se hagyta, hát leszarom. Most ballagok,egy hónapot kibírok így is. De ettől függetlenül mindkettőjüket nagyon szeretem. Ők utálnak engem,de tudod,csak akkor kell az ember,ha baj van.Ez a szomorú...

2015. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!