Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek e így rendben van?

Szerintetek e így rendben van?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm tudja a kódom a telefonomon, így ha odaadom bármit megnézhet. Szerintetek ez nem baj? Változtassam meg, esetleg mondjak neki valamit erről? de nem akarom megbántani vagy megsérteni.:/ amúgy én is tudom az övét

2016. okt. 5. 17:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*ez
2016. okt. 5. 17:41
 2/11 anonim ***** válasza:
Senkiben nem bíznék meg ennyire, de ez én vagyok. Gondolom, facebookhoz, messengerhez, levelezőhöz is hozzáfér a telefonnal, a google-on bármihez, amihez el van mentve a jelszó, azért ez elég necces.
2016. okt. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit fogsz csinálni akkor, amikor ebből a legjobb barátnődből másnapra a legnagyobb ellenséged lesz? Na ugye hogy ez így nem biztonságos?:))
2016. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát szerintem teljesen igazatok van :// de akkor hogy tudnám neki megmondani úgy, hogyne bántsam meg?
2016. okt. 5. 19:06
 5/11 anonim ***** válasza:
A harmadik vagyok :) Hát... Nem csak a biztonság, privát szféra mindenkinek kell. És ha ilyenért megbántódik, hogy nem "kotorászhat" a mobilodban, az elég gáz lenne mit ne mondjak. Bocs h ilyet mondok de ez őt minősítené :/ Ez csak rád tartozik ez majdnem olyan mintha a szerelmes leveleidet olvasná.
2016. okt. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van ködzönöm a válaszod🙂🙂
2016. okt. 5. 21:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Minek adtad meg neki?
2016. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mert ő legjobb barátnőm, illetve akkoriban még nagyon így érezetem, bízok benne, de már elég idegesítő, ma is nagyon haragudtam rá. de akkor mit tudnék tenni? :(
2016. okt. 15. 20:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Változtasd meg neki szó nélkül, és kész.
2016. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. okt. 15. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!