Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha kiközösítenek?

Pandaaaaa kérdése:

Mit csináljak ha kiközösítenek?

Figyelt kérdés
Én járok edzésre, futni. És igazából az egyik kis csicska elkezdett kitúrni (pl. hozott a többieknek kaját meg ilyen, benyalt, hízeleg) és a többiek erre nagyon vevők. Ma meg eljött a nap hogy mindenhonnan kiközösítettek. Szerencse hogy vannak idősebbek is akikkel jobban kijövök (ennek is van egy oka, gondolom sokan tudjátok), de velük nem tudok edzeni nyilván. És csapatokban kell ugye. Ezzel mit lehet tenni?

2016. okt. 7. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Élvezd a magányt.
2016. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szarj bele. legyél azokkal akik szívesen vannak veled, akiknél meg be lehet nyalni ilyenekkel, meg kiközösítenek, azokat szard le.
2016. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2.: Oké, de egyébként meg ez is olyan hogy voltunk 4-en, aztán jött a benyalós, lett 5. De ez így nem volt jó, viszont a maradék 4-ből csak ketten keverik a szart ketten meg nem. Az egyikőjükkel eléggé jóban vagyok, a másikójukkal is azért. Szóval ez így eléggé furcsa, és ezzel nem tudok mit kezdeni.
2016. okt. 8. 19:49
 4/6 anonim válasza:
Beszéld meg ezt a 2 normálissal, és ti közösítsétek ki a szemeteket.
2016. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ennek a híve, de nem is baj ha azzal a benyalóssal meg a másikkal nem vagyok jóban szerintem.
2016. okt. 9. 09:08
 6/6 anonim válasza:
Ez mélyebb probléma, mint gondolnád. Az emberiség megromlása, közösségek felbomlása, tünet, sajnos. Ez s klikkesedés folyamata, ahol találnak valakit akit utálninlehet, nem egészséges, vagy mondjuk te egy egyéniség vagy , jobb vagy valamiben, és ez zavar valakit. Voltam egy csomó közösség tagja, a folyamat mindenhol ez. Ezért nem is jó szó a kiközösítés, mert nincs közösség, csak horda.
2019. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!