Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haldoklik a baratsagunk, mit...

Haldoklik a baratsagunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A mostani legjobb barátnőmmel kezd tönkre menni a kapcsolatunk... voltam mar ilyen helyzetben. Tudjatok amikor el vagytok egymással, jol szorakoztok, de minden adandó alkalommal szurkalodtok. Pl. Ha csinalsz valamit es leb.sz érte, csak azért is leb.szod te is bármit csinal. Minden apróságon össze tudtok veszni, és vannak olyan pillanatok amikor bármit csinál, bármit mond végtelenül irrital, alig bírod már elviselni. Ezt egyszer már megéltem, ennek a barátságnak vége lett. Ugyanez történik a mostani barátnőmmel.. nem tudom, hogy el akarom-e egyáltalán ezt viselni, újra végig-e akarom ezt csinálni.. de mégis egy nagyon jó barátnőmről van szó, es az előző tapasztalataimból tanulhatnék és negprobálhatnám megmenteni.. nem tudom mit csinaljak.
2016. okt. 10. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is tudni kellene, miért van ez. Amikor pedig a "szurkálódásokra" kerül a sor, ne állj bele a játszmába hanem kérdezz rá hogy mi a baja? Veled? Mással? Törtènt vmi ami miatt frusztrált? Vagy te miért csinálod? Ha őszintén kommunikáltok és MINDKETTEN akarjátok a barátságot akkor helyre fogjátok tudni hozni. Pár hét szünet is jót tehet vagy eldöntheti a barátság jövőjét.
2016. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!