Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátom elnyomó szemilyiség!...

Rex0101 kérdése:

A barátom elnyomó szemilyiség!? Hogyan tudnék védekezni?

Figyelt kérdés

A történetemet le írom egy picit hosszú lesz!

Az egész 7.osztályban kezdődöt azzal hogy megigértem neki azt hogy mindenap elkisérem majd 8.ban ha már nem leszek napközis. Eljött a 8.osztály! Nem tudom mitörtént de én lettem a szemét mert én azt mondtam hogy nem fogom elkisérni. De én ezt azért mondtam neki mertő azt kérte hogy kisérjem el a buszvégig. Ami azt jellentete hogy potyázzak a buszon és utána miután ő ellmegy a buszával én gyalogoljak vissza fel a (Debreceni vagyok) A széchenyi utca 48 ról a tócóskertbe! Ő alaptalanul olyanokat mond alaptalanul hogy én azt mondtam hogy bárhova elmegyek de én 100% vagyok abba hogy én iett nem mondtam.Szóval én azt mondtam hogy nem megyek de ő erőszakkal elkényszeritett azt mondta hogy nekem nincsen szavam és hogy kussolok! Meg én brobáltam elmenni el futni de utánam jöttek és elkaptak és kaptem a pofámre meg a hasamba párat(nem kell nagyon durvára gondolni)Én ugy voltam vele hogy az ilyen szemét nem barát de ő ezekután is kényszeritett!



#barátság #Szichológi
2016. okt. 12. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdésed, ez nem barát. Nehéz erre megoldást találni, ha tanárnak szólsz, ő nem lehet ott melletted suli után, hogy megvédjen. Ha jön a kilencedik osztály, másik suliba kerülsz, talán jó messzire tőle.
2016. okt. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én arra lennék legfőbb képen kiváncsi hogy ezt viselkedési formát hogy lehetne visszaforditani mert mint mondtam az most kezdődö!
2016. okt. 14. 06:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki így elkezd viselkedi, verekszik meg kuss a neved...szerinted megérdemli, hogy egy perccel tovább is foglalkozz vele? Valamiért ezt a viselkedést hozod ki belőle, lehet, rossz társaságba keveredett, ki tudja. De aki igaz barátod, ilyet direkt módon nem csinál. Millió ember van a világon, akik sosem bántanának és biztosa lennének a barátaid, te meg erre a véglényre fordítod az energiád, a te döntésed. De ne várd, hogy az öledbe boruljon és megbánva a bocsánatodért esedezzen. Lesüllyedtél a szemében egy csicska szintre, te meg még kaparsz utána. Hát jó bohóckodást, de ez távolról sem barátság.
2016. okt. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne tedd amit akar, ne legyél vele privátban, az utcán emberek előtt csak nem fog megverni, ennyi esze még csak van.

Amúgy egy utolsó undorító... nem mondom hogy állat mert az nem tesz ilyet, azt hiszi mindent megengedhet magának, ha meg közli hogy kuss a neved, szemébe nézel és ha kell a minden közepén nyilvánosan jó hangosan közlöd vele hogy "nem te döntöd el mikor mehetek haza" vagy rendezz jelenetet felőlem, úgyse tud kijönni jól belőle. Csak utána vigyázz hogy ne kapjon el eldugott helyen, ez egy pszihopata gyökér.

2016. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Alkalmazni fogom mindegyiket :)
2016. okt. 15. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!