Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki kell fizetnem a fenykepezog...

Eva Hagop kérdése:

Ki kell fizetnem a fenykepezogepet?

Figyelt kérdés
Buli volt nalunk, kb. 20 barattal ossze jottunk, nap kozbe grilleztunk, ettunk es ittunk. Estefele rajunk jott hogy kapcsoljunk mar ba valami zenet es tancoljunk egyet a nappaliban. Az egyik baratom mar eleg sokat pialt (amint mindenki, en is), es ugralt mint egy kerge birka (kb. tancolt) a digitalis fenykepezogeppel a kezeben. En veletlenul neki mentem egy kicsit, leesett a gep a padlora is utana nem mukodott. O szerinte nekem kell kifizenti a foto gepet mert hat az en hazamban tortent az egesz es vegul is en botlottam bele, ez miatt ejtette a foldre. En szerintem minek ugral egy fontos es ertekes targgyal a kezeben, miert nem vigyaz a dolgaira jobban? Kinek kell fizetni a fenykepezogepet? Nekem vagy neki? Koszi elore!

2016. okt. 13. 07:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Micsoda barát.

"Te fizesd, mert a te házadban történt"


Milyen érv ez? Mármint komolyan...


Egyébként szerintem inkább neki kéne, mert ő vette el és hadonászott vele -részegen.

2016. okt. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Én Londonban a természettudományi múzeumban ejtettem el a fényképezőgépem... Be is perlem őket, hiszen ott történt az eset és a belépőt is megvettem...

( ez nonszensz )

2016. okt. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy árva petákot se fizess neki!
2016. okt. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, igy gondolom en is.. Sajnalom mert o (eddig) nagyon jo barat volt es nem akarok ettol osszevesni. Kulomben nagyon anyagias egy ember, hihetetlenul feltekeny a targyaira, ha nala vagyunk latogatni hozza se lehet nyulni semmihez, nehogy valami tonkremenjen... Egy reszt ertem, mert persze "kemenyen megdolgozott" a cuccaiert, de akkor meg miert nem vigyaz jobban rajuk? Kulomben Austral $200 ker erte (kb. 42,000 forint), nem is egy uj fajta model..
2016. okt. 13. 08:50
 5/14 anonim ***** válasza:
6%

Úgy tűnik mindenki elment a legfontosabb részlet mellet:

"veletlenul neki mentem egy kicsit, leesett a gep a padlora"

"en botlottam bele, ez miatt ejtette a foldre"

Még szép, hogy kifizettetném.

2016. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Tuti nem fizetném ki. Miért ugrál vele?

Ha én használom, és úgy megy tönkre, akkor fizetném ki.

Így max felesben. De nagyon max, mert inkább sehogy.

2016. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, akkor esett a foldre mikor osszeutkoztunk. Habar olyan cirkusz volt itt hogy mindenki mindemkivel osszeutkozott. Csak sajna pont akkor ejtette a foldre mikor EN utkoztem bele, nem valakin mas. Asszem adok neki egy sazast (fel ara), o meg fizesse a masik felet.
2016. okt. 13. 10:11
 8/14 anonim ***** válasza:

Mész az utcán, viszed az akármidet, erre letarol egy figyelmetlen gyalogos. Utánamész, hogy fizesse ki vagy elkönyveled, hogy béna voltál?

Ha ennyire kell neked a barátság, fizess érte. De tökre nem kell. Ismerősnek még az sem fizette ki, akinek konkrétan a kezéből esett ki, ugyanis épp nála volt...pedig telik rá bőven.

2016. okt. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Minek néz téged? Nem vagy te biztosító. Ha ez így működik hogy akinek a házában tönkremennek a dolgok az vesz újat akkor én is át fogok hozzád járni összezúzni a régi cuccaimat.

Nem így működik ez. Beszopta.

2016. okt. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%

ma, a hiperokostelók korában minek visz valaki 200 ezres gépet buliba??

vegyen akkor egy 30-70 ezres kompaktot, ha teló se felel meg, de amikor tudja, hogy inni fog valszeg, akkor minek??

2016. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!