Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Párommal 2007 óta vagyunk...

Anivagyok kérdése:

Párommal 2007 óta vagyunk együtt. Van egy barátja kb 98óta. Nem akarunk menni az esküvőjére vajon barátság ez még?

Figyelt kérdés
A srác 2014ben jött össze az én kolléganőmmel s elég fura teremtés. Megváltozott ő is meg a lány is. Egyre inkább nem volt kozos nevező s most is viták vannak a lánnyal. Úgy érzem semmi értelme erőltetni s párom is ezt érzi csak benne van h gyerekkori barátja és erőlteti a talikat. Van értelme ennek? Vagy vége a 18éves barátságnak?

2016. okt. 14. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akartok elmenni az esküvőre, a kérdésedre a válasz, hogy ez egyértelműen nem barátság.

A választottját viszont el kell fogadnotok, akármilyen fura teremtés is, a párod barátjának kell, hoyg megfeleljen a hölgy, nem nektek.

2016. okt. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk én azért mennék már csak formalitásból is. Voltam már olyan esküvőkön, ahol nagyon nem volt szimpatikus a csaj, de a srác miatt mentem, mert tudtam, hogy fontos neki az a nap. Megmondom őszintén, hogy ilyen esküvőn leginkább a kaját, a zenét, a társaságot élvezem és egy bulinak fogom fel :)
2016. okt. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy azért illemből is én valószínűleg elmennék, hiszen 18 éves barátság (vagy volt)...


Persze nektek kell eldönteni, de szerintem utána már nem kell gondolkozni sem a "barátok-e még" kérdésen ( hiszen itt a párod és régi barátja a lényeg), mert ez egyértelmű jelzés már a srácnak is, hogy annyira nem tartjátok fontosnak, ha már az esküvőjére sem mentek el.

2016. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ő ott volt a ti esküvőtökön?
2016. okt. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! (mi nem vagyunk s nem is leszünk házasok) közel 10 év nem hiszem h jobb/rosszabb a házasságtól (közös vélemény) átgondoltuk s megyünk:)
2016. okt. 15. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!