Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék egy ilyen barátta...

Mit tehetnék egy ilyen baráttal? Mentálisan sérült?

Figyelt kérdés
Állandóan egyedül van , sokat nevet magában . S a tekintete mindenki iránt olyan gyilkos . Azt mondja azért néz úgy , hogy az emberek még véletlenül se akarjanak vele beszélgetni, de ahogy elnézem működik ez a módszer , ugyanis csak én vagyok a barátja . De sokszor még az sem , rohadtul nincs szüksége senkire , szóval ha én nem keresem , akkor ő sem . Gyerek korában is ilyen volt , már az óvodában is gyilkos tekintete volt. De mérhetetlenül boldog , de ezt nem mutatja ki . Amikor látom hogy egyedül van , akkor mosolyog . Sokszor megbeszéli magával a dolgokat , ami neki teljesen normális. De kérdezem én , ha minden lehetőség adott , miért nem jár el szórakozni ? Egyébként egyedül is él . Hogyan nyissam fel a szemét , hogy ez amit csinál hosszú távon megbetegíti
2016. okt. 14. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Nem betegíti meg hisz boldog.

De lehet rosszul elemeztél 1-2 dolgot.

Kérlek had beszéljek vele s segítek neki ha szüksége van rá.

Rád is írtam.

2016. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat ez nagyon fura és ijesztő viselkedés én sem àllnék vele szóba !Momd meg neki hogy ez igy nincs rendben de sztem menthetetlen !Sok sikert!
2016. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így leírás alapján skizoid (nem keverendő a skizofréniával) személyiségzavara lehet a srácnak.de persze én nem vagyok orvos. Nem betegíti meg hisz mondod hogy mindig ilyen volt. Ha ő így boldog egyedül,akkor hagyni kell,ha neki így a jó.
2016. okt. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csúcs, nem lehet egy unalmas alak. Vagány lehet, kicsit irigylem, bár nem állok túl messze tőle.
2016. okt. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!