Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek veszélyes internet...

Szerintetek veszélyes interneten barátkozni, beszélgetni?

Figyelt kérdés

Igazából interneten szándékosan barátkozni soha senkivel nem akartam,de különböző oldalakról van 1-2 ember akivel nyilván közös volt az érdeklődésünk és beszélgetés alakult ki belőle,nem mind magyarok,mert van akivel úgy volt hogy hozzászóltam valamihez(angolul,mert nem magyar oldal)erre ő is és így kezdődött.

Viszont a szüleim mindig azt hajtják hogy hagyjam abba,ne beszéljek velük,kitudja kik ezek igazából.Nem vagyok már kislány egyébként(19/l)igaz felnőtt sem.

Szóval szerintetek ez tényleg ennyire veszélyes?



2016. okt. 14. 23:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem adod ki a személyes adataid.
2016. okt. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 eznemlényeges ***** válasza:
Szerintem nyugodtan beszélgethetsz, semmi baj nem származhat csak beszélgetésből.
2016. okt. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Természetesen nem adom ki.:)

Köszi a válaszokat.

2016. okt. 14. 23:50
 4/16 anonim ***** válasza:
Találkozni is akarsz majd velük idővel? Ha igen, akkor tényleg légy nagyon körültekintő
2016. okt. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha van közös téma, nincs semmi baj, ha beszélgetsz róla másokkal a neten. Erre vannak kitalálva a különböző fórumok pl.

Csak arra kell ügyelnie az embernek, hogy belső ügyeket, nagyon magán dolgokat nem érdemes elmondani. Még akkor sem, ha úgy érzed, teljesen egy húron pendültök.

2016. okt. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lehet belőle, ha beszélgetsz velük. Csak ne mondj el nekik olyanokat, amikkel visszaélhetnek. Közösségi oldalakon elég egyszerű ellenőrizni embereket, ha aktívan használja, akkor abból azért látszódik valamennyire, hogy kivel is állsz szemben.

Ha pedig találkozóra kerül a sor, akkor mindig nyilvános helyen találkozz ahol sok ember van és így nem lesz bajod.

20/F

2016. okt. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Semmivel se veszélyesebb, mint az utcán megszólítani egy vadidegent. Sőt, egy fokkal tán biztonságosabb is.
2016. okt. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A személyes dolgokkal nyilván jobb óvatosnak lenni az elején, aztán ha jól elbeszélgetsz valakivel mondjuk több hét után és úgy gondolod hogy kiismerted annyira hogy nincs para, képcsere, mittudomén.. Én is szeretek alkalomadtán neten beszélgetni, barátkozni, előfordult hogy innen, erről a weboldalról ismertem meg embereket és akkor pár nap vagy pár óra után (személyfüggő volt), átmentünk facere, és onnantól mindkettőnk számára elszálltak a kételyek a beszélgetőtárs hitelessége felől, onnantól meg már csak rajtunk múlik, pár emberrel találkoztam is, egyszer sem volt velük semmi olyan gáz hogy nem az volt akinek mondta magát vagy egyéb hasonló, nálam így működött/működik a dolog.
2016. okt. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes, nekem eléggé sok netes barátom van (sőt igazából kb csak azok vannak :D ) Sőt exemet is pl. neten ismertem meg. :)
2016. okt. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hogyanjátol függ.
2016. okt. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!