Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek veszélyes internet...

Szerintetek veszélyes interneten barátkozni, beszélgetni?

Figyelt kérdés

Igazából interneten szándékosan barátkozni soha senkivel nem akartam,de különböző oldalakról van 1-2 ember akivel nyilván közös volt az érdeklődésünk és beszélgetés alakult ki belőle,nem mind magyarok,mert van akivel úgy volt hogy hozzászóltam valamihez(angolul,mert nem magyar oldal)erre ő is és így kezdődött.

Viszont a szüleim mindig azt hajtják hogy hagyjam abba,ne beszéljek velük,kitudja kik ezek igazából.Nem vagyok már kislány egyébként(19/l)igaz felnőtt sem.

Szóval szerintetek ez tényleg ennyire veszélyes?



2016. okt. 14. 23:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném, én egy csomó emberrel beszélgetek neten, magyarokkal és külföldiekkel is, mégse ért még hátrány emiatt. Mondjuk én nem is küldözgetek magamról képeket idegeneknek 2 nap ismeretség után, meg nem beszélem ki másokkal a magánéletem minden részletét.
2016. okt. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sok internetes ismerősöm van, van olyan akit 9 éve ismerek de pl WoWban egy 20-25 fős társaság is van, élőben nem találkoztam velük mert minimum más város de van hogy más országban élnek, hogy ki melyik városban, max annak melyik részén alkik tudjuk, de pontosabbat nem.
2016. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

3-as,hát igazából ezen nem gondolkodtam eddig,de akár idővel ha úgy alakul igen,legalábbis azokkal akik nem másik országban élnek.

Magándolgaimat amivel visszalehetne élni,természetesen nem szoktam elmondani.


11-es: Ilyeneket én sem,gyakorlatilag semmi magándolgot nem tudnak rólam,csak közös témákról szoktunk beszélgetni,képet még most sem küldtem senkinek,igaz nem is kérték,nem látom,nem látjuk szükségességét egyelőre.

2016. okt. 15. 15:33
 14/16 anonim ***** válasza:
Sok embert ismertem már meg így (500 fölött), eddíg még nemvolt ilyen téren negatív tapasztalatom :)
2016. okt. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ahogyan a többiek is írták, személyes adatokat és biztonsági szempontokat figyelembe véve szerintem sem veszélyes a netes ismerkedés. élőben megismerkedve ugyanúgy, sőt még inkább veszélyben lehetsz.


a szülők féltenek, főleg mivel gondolom ők nem is annyira ismerik a netes dolgokat és többet hallottak a veszélyeiről, mint amennyi személyes tapasztalatuk van.


szerintem a Facebookon és Instagramon közzétett fényképek és személyes infók, becsekkolások, meg a kapcsolati viszonyok felvedése sokkal veszélyesebbek, mint egy anonim fórumon ismerkedni.

2016. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Egyáltalán nem az. Sok lánnyal ismerkedtem neten.. Már miért lenne az? Számos módja van, hogy meggyőződj róla, hogy nem csak szivat. Meg tényleg ő az. Beszélgettek facebookon , Viberen és simán lehet találkozni. Mivel veszélyesebb mint odamenni egy idegenhez, és megszólítani?
2016. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!