Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mélyíthetném el a...

Hogyan mélyíthetném el a barátságunkat? 16/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, már két éve beszélgetünk és barátok vagyunk. Sok mindent elmond nekem, én szinte mindent neki. Valószínű én sokkal jobban szeretem őt, mint ő engem. Facebookon beszélünk órákat, suliban viszont keveset. A legjobb fiúbarátomnak tartom, nagyon fontos nekem. Hogy érhetném el, hogy én is fontos legyek neki? Vagy ez csak így marad ahogy most és el kell fogadnom, hogy nem teljesen olyan barátra vágyik mint én?

2016. okt. 20. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Néha érj hozzá. Pl. Vállához.

Ha valami poénosat mond neves, úgy hogy odanyomod a fejecskédet a mellkasához.


Szóval érintésen legyen a hangsúly.

2016. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Például a kis szájacskáddal, ha érted mire gondolok.
2016. okt. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves 16 éves hölgy!


A mélyítés a fiúk asztala, bár az ez irányú vágyadat elősegítheted, ha a fiú ölébe ülsz (szorosan)

2016. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jobb barátodnak szeretnéd, vagy többet is érzel iránta? ha csak barátként szeretnél tőle többet, akkor éreztesd vele hogy fontos neked, tudasd, hogy neked bármit elmondhat, és hogy benned megbízhat, bármi is történjék.
2016. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak jobb barátomnak szeretném, semmi többet nem akarok tőle.
2016. okt. 21. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!