Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elrontottuk a barátságunkat?

Elrontottuk a barátságunkat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel régen jártam, de aztán szakítottunk és sokáig nem voltunk jóba, de kibékültünk. Kicsit túlságosan is jóba lettünk, mert egyszer elég intim kapcsolatba kerültünk (nem feküdtünk le, csak petting), de azóta kicsit megváltozott.

16/L



2015. dec. 1. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet ezt így előre megmondani..idővel kiderül, de sajnos a tapasztalatom az mondja, hogy általában romlik a kapcsolat ilyesmi után. Remélem most nem így lesz.

Sok sikert!

Kellemes estét!

2015. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. dec. 1. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Miért nevezed ezt barátságnak? Ennyi erővel hívhatnád joghurtnak, vagy dínónak is, hisz annyi köze van hozzá.
2015. dec. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem teljesen értek egyet az utolsóval. ideális esetben az ember barátkozhat azokkal is, akikkel járt és/vagy lefeküdt. a szex és szerelem múló dolgok. egy idő után óhatatlanul elmúlnak, megváltoznak az érzelmek. a barátság viszont egy tartós emberi kapcsolat, ami jobb esetben az életed jelentős részén végigkísér, jóban rosszban. nehéz dolog, de meg kell tanulni helyén kezelni a dolgo kat és amikor az érzelmek elmúltak, akkor barátságokat fenntartani.


sokak szerint férfi és nő között nem lehet barátság. mások szerint igen. szerintem ez csak az embereken és az élethelyzeteken múlik, amiket maguknak teremtenek.


ha jártatok, aztán szakítottatok és most újra túlmentetek a barátságon, akkor az szerintem azt jelenti, hogy még nem zártátok le teljesen azt a régi kapcsolatot. vagy csak épp hiányzott nektek a szex, előkerültek a régi emlékek és túlzásba estetek. lehet, hogy hiba volt, de ha tényleg barátok vagytok és ez a barátság tényleg fontos nektek (mindkettőtöknek), akkor kezelni tudjátok a dolgot. nem biztos, hogy segíti a helyzet kezelését és a barátság egyenesben tartását, de szerintem az sem feltétlenül hatalmas baj, ha érzelmek nélkül, csak barátokként is szexeltek, ha így esik jól nektek. de mivel korábban voltak érzelmeitek, ez veszélyes lehet, mert újra előkerühetnek (ami nem biztos, hogy baj), de ha nem kölcsönös és csak az egyikőtök lesz szerelmes, akkor a másik csak kihasználja és előbb-utóbb megbántjátok egymást. az ilyesmi pedig nem jó.

szóval szerintem jobban jártok, ha meghúzzátok a határt, hogy ezentúl már csak barátság és azt a vonalat nem lépitek át, a szexre, szerelemre mást kerestek.

2015. dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!