Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon baratilag szeret vagy...

Vajon baratilag szeret vagy mashogy szeret?

Figyelt kérdés
Na az a problemam hogy van egy legjobb baratom aki fiu (en lany vagyok) es minden nap talizunk szinte, aztan multkor az egyik haverja elott le akart smarolni de mondtam hogy ne, amit mar megbantam.O azota eleg furcsan viselkedik velem es nem olyan kedves meg nem torodik ugy velem, es ezt nem tudom miert csinalja.Mostanaba sokat veszekszunk, de mindig kibekulunk, imadjuk egymast, kezdek tobbett erezni iranta.Vajon o baratilag szerethet vagy esetleg mashogy? Kerlek segitsetek.

2016. okt. 24. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Elutasítottad őt, ez rosszul esett neki, ezért már próbál barátként kezelni mert tudja hogy nincs nála esélyed.

Csókold meg, és mutasd meg neki hogy igenis szereted.

max. elutasít, de legalább átélheted amit te okoztál neki.

2016. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Többet. Ezért változott meg.

Miért nem beszélsz vele?

Miért nem nősz fel?

2016. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Beszelek vele ejjel napoal, es holnap talalkozunk, majd rakerdezek, hogy azt hiszi-e hogy nincs eselye nalam.
2016. okt. 24. 23:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Nappal*
2016. okt. 24. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!