Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért rengetek "fake" barátom?...

Miért rengetek "fake" barátom? 19/L

Figyelt kérdés

sok a fake barát és sok az elit ennyi..

kezdjük ott hogy a fake barátokkal el akartam menni 2vel de persze nem érnek rá stb.. elit barátaimmal meg csak ilyen nagyon elegáns nagyon drága és elit helyekre megyünk (párral együtt járok egyetemre) és nem merem öket elhivni pár dologra pl a hét végén el akarok pesten valahová menni stb de van akikkel nem meg akikket nem akarok meg akiket nem merek megkérdezni stb

na most milegyen?:D


2016. okt. 26. 19:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%
Amilyen szinten vagy, örülhetsz, ha bármilyen barátod lesz valaha :) Nem csodálom, ha "nem érnek rá" ha elhívsz valakit valahova :D
2016. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
MERT TE IS az vagy mármint fake, ha nem lennél az akkor megmondanád nekik a szemükbe, hogy fake gyökér vagy szóval takarodj.-
2016. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%
akkor szerezz normalis barátokat. Ezen meghaltam "elit barátok" drága helyekre megyunk, szulok penzen gondolom :D ez nem baratsag...engem ha felhiv egy baratom ejjel,hogy segitseg kell, akk megyek.
2016. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én megyek veled 1-2 év múlva, ha már tömve leszek pénzzel, addig sajnos mást kell találnod
2016. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!