Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rohadt nagyot csalódtam a...

Rohadt nagyot csalódtam a legjobb barátnőmmel! Mit csináljak? Írjatok

Figyelt kérdés

Összevesztünk. Ott kezdődött az egész hogy egyik nap kirándulni voltunk az iskolával és 4-es csoportokba voltunk én,ő, meg még 2 lány akiket nem anyira kedvelek de a legjobb barátnőm választotta őket. És persze mit csinált? Velük volt egész nap én futottam utánnuk meg se hallották amit mondtam. Besértődtem és elmentem egy olyan társaságba amit a legjobb barátnőm nem kedvelt viszont én igen. Egyszerre jobb kedvem lett meg minden. Aztán a villamoson megkérdezte hogy mégis mi a bajjom én meg azt mondtam rá ezt neked kéne tudnd!!! És azóta jó formán nem is beszélünk mert olyanokat csinál. Nm is szólnk hozzám facebookon engem csesztetnek.. Jah és a legdurvább: KIBESZÉT a legjobb barátnőm kibeszélt annak a társaságnak!!! Elküldte amit vele beszéltem meg gondolom mindent elmondott. CSak azért mert még mindig nem vette észre magát. jó lehet én is hibás vagyok valami szintem mert azzal a társasággal voltam de hát..


Most mit csináljak? Én is beszéljem ki? Nekem nem lenne hozzá szívem. Béküljek kii vele? De hogy? Nem tudok és nem is nagyon akarok.. És ő mi a francért beszélt ki???!!


2016. okt. 29. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg ne próbáljátok megbeszélni. Ennyi ésszel hogy lehet élni?
2016. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen eleve nem legjobb barátnő. Ne beszéld ki, ne süllyedj le az ő szintjére, még véletlenül se.

Hagyd, hogy azt csináljon, amit akar, te meg keress egy igaz barátot, és egyáltalán ne vegyél róla tudomást.

Egyébként ez olyen "ovis barátság", gondolom nem lehetsz több 8. osztályosnál. Nyugi, majd kinövöd.

2016. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"megkérdezte hogy mégis mi a bajjom "

Itt el kellett volna mondanod a problémád.

Elbasztad. Egyébként extrém gyerekesek vagytok, ennyit ér a "legjobb" barátnőd.

2016. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

12 évesek vagyunk!!!


Azt szerettem volna ha magától jön rá elvileg ilyen egy legjobb barát!!

2016. okt. 29. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
A legjobb barát sem gondolatolvasó. Nekedvkét esetben is elvárásaid voltak. Az egyik, elvártad volna, hogy foglalkozzon veled (nem érdekelt, hogy ő mit szeretne). Aztán elvártad volna, hogy találja ki, mi bajod. Valószínű másban és máskor is tele vagy elvárásokkal. Szerinted így milyen legjobb barát vagy?
2016. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!