Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titeket ez zavarna, vagy...

Titeket ez zavarna, vagy elmennétek mellette?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy karácsonykor van a szülinapom. Ugyebár ilyenkor téli szünet van. Az egyik legjobb barátnőm tavaly nem vett nekem semmit.Írt nekem, de gondolom inkább a karácsonyon járt az esze és mire újra találkoztunk már teljesen elfelejtette. Én vettem neki szülinapjára ajándékot, így ez egy kicsit rosszul esett. Szerintetek is elfelejtette, vagy esetleg úgy gondolta, hogy úgysem találkoztunk és ezért nem kaptam tőle semmit?

2016. okt. 31. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ő nem vesz neked semmit, akkor minek ajándékozgatni? Szerintem hagyd az egészet a fenébe. Lehet szülinapot úgy is ünnepelni, hogy odamegy hozzád szünetben, odaadja, elküldi postán, vagy odaadja előre, hogy csak a szülinapon bontsd ki. Nem akar ajándékot venni neked, te se vegyél neki.
2016. okt. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább csak nem nevezném legjobb bartnőnek. Mindegy, hogy éppen akkor van karácsony, vagy húsvét vagy az esküvője, legjobb barát nem felejti el a születésnapodat.
2016. okt. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy nem akar ajándékot venni, mivel ő szinte mindenkinek vesz valamit, akivel baráti viszonyban van. Nem lehet, hogy elfelejtette és utólag meg már kínosnak érezte volna?
2016. okt. 31. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagytok barátok.
2016. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért ez túlzás. Rajtam kívül egy igazi barátnője van. Vele nincs jobb viszonyban, mint velem. Nem hinném hogy nem gondol a barátjának.
2016. okt. 31. 17:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Túl komolyan veszi pár ember a vacak ünnepeket s azon sírnak hogy ajándékot várnak. T'od nem mindenkit hat meg az ilyen esemény, lehet ő is így van vele.

23-N

2016. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs így vele... Szinte mindenkinek vesz valamit (mint azt már említettem).
2016. okt. 31. 21:58
 8/8 anonim válasza:
Az emberek nem mindig olyanok amilyenek látjuk. Ki tudja milyen a hátad mögött. Te nem tudod,az sem mit gondol rólad valójában. Ha nem vett ajándékot, az azért lehet, mert nem is akart vagy elfelejtette.
2016. nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!