Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm mindig a...

A legjobb barátnőm mindig a legjobb. én pedig egy csődtömeg vagyok mellette. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő midig a legjobb. Alacsony, vékony, cuki, szép, divatos, népszerű...gyakorlatilag tökéletes. Aztán ott vagyok én. Magas, normál alkatú, nem olyan csúnya de nem is szép, zárkózott, kicsit lazább stílussal...

Tavaly ismerkedtem meg (legyen mondjuk Anna) Annával a gólyatáborban és ott elmondtam hogy tetszik nekem egy srác Krisz akit már akkor 4 éve ismertem. Anna rögtön gólyatábor után ráírt hogy mizu stb...idén nyár elején már majdnem öszze is jöttek😷 Majd szeptemberbe suliba járt egy srác Balázs aki nekem elkezdett tetszeni, elmondtam Annának és azonnal nagyon összeakart hozni minket időnként még az "én érdekemben" írt neki facebookon. Most viszont idén csopvezként voltunk gólyatáborban és ott volt Balázs is meg Anna. És valahogy beszélgetésbe keveredtünk Baluval és Anna tök fura volt így állandóan reklámozta a tehetségeit, mondjuk jól ballettozik és így elkezdi hogy "Jaaaj, segíts már, hogy is volt a tánc amit majd a Diótörőben adok elő?" stb...és most lett vége nem rég a tábornak erre ír nekem hogy "Lol, Baluval arról beszélünk hogy milyen a férfi ideálom". Nagyon rosszul esett nekem és itt sírok már mióta mert tudom hogy mindenkinek ő tetszik és a legjobb hogy bármikor tetszik egy srác hirtelen elkezd vele beszélgetni és végül úgyis ő "nyer". Mit tegyek? Mert ezt nem bírom... csak akkor normális amikor nem fiúkról van szó vag nincs fiú a közelben. Akkor viszont tök jó fej, és azért hiányozna a barátságunk de ez így nem mehet tovább...



2015. aug. 29. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:

ugyanebben a szituban vagyok! :D pacsiit!

erre én is kiváncsi vagyok :p

2015. aug. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenebe
2015. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 eznemlényeges ***** válasza:
Ne mondd el neki, hogy ki tetszik. Aki tetszik, azzal legyél, s ha "Anna" elkezd vele beszélgetni menj oda hozzájuk, mint 3. ember.
2015. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Hát bocs, de nem igazi barát.

Havernak meghagyhatod, de ne éld bele magad nagyon, érzelmeidet redukáld vele kapcsolatban.

Én az ilyenekkel ezt csinálom.

Nem pont pasigondok miatt, hanem egyéb miatt is.

2015. aug. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenkinek ő tetszik, miért ugrik rá a te kiszemeltjeidre? és hogyhogy nincs párja, ha annyira válogathat?

Mind a ketten önbizalomhiányban szenvedtek, és irigylitek a másikat (ő téged valszeg azért, mert magas vagy.) Ő viszont ügyesen elhitette veled, hogy jobb nálad, holott ez marhaság.

Tanulj meg bízni magadban, Annát meg hanyagold, szép lassan építsd le. Nem kell neki elmondani, ki tetszik, ne írogasson már a "te érdekedben", írj te, ha akarsz.

2015. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

El kéne dönteni: barátnők vagytok, vagy egymás riválisai?


Olyan pasiért meg nem érdemes sírni, aki annyira felszínes, hogy lazán elszedheti tőled egy kicsit dumásabb csaj.

2015. aug. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :) Egyenlőre megpróabálom azt hogy nem mindent mondok el neki azonban ha az sem segít akkor hagyom
2015. aug. 30. 16:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Alapszabály: Magunknál jobb nővel nem barátkozunk.

Persze nem bunkónak kell lenni, de a 3 lépés távolság

ilyen esetben mindig alap. Ugyanez vonatkozik, anyagi helyzetre, tehetségre. Ha valaki nálunk jobb, amellett mindig szarul fogjuk érezni magunkat.

2015. aug. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!