Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megharagudott a katalógus...

Megharagudott a katalógus miatt, kinek volt igaza?

Figyelt kérdés
Párszor rendelt rajtam keresztül egy barátnőm Avont. Azóta mondtam neki, hogy többet nem foglalkozok vele. A szomszédasszonyomtól rendelek ha kell valami, vagy a munkatársnőmtől. A barátnőm kérte hozzak neki katalógust valamelyiktől, hogy rendeljen. Mondtam, hogy nem mert nincs időm erre ami igaz is. Mert akkor az lesz, hogy légyszi hozd el a katalógust, aztán a rendelést és majd fizessem is ki.. Örülök, hogy este hazaesek és végre pihenhetek. De kicsit rosszul is érzem magam..
2016. nov. 2. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Add meg neki az elérhetőségét akitől tud rendelni.

Katalogus van online is

2016. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha barátnőd, akkor gondolom szokatok néha találkozni, abba meg belefér egy kis avonozás.

Ha meg nem akarsz, akkor add meg a tanácsaadónak a telefonszámát, még örülni is fog egy új vevőnek és intézzék egymás közt.

2016. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, ha ez a legnagyobb problémád. Én kevésbé konfrontatívan annyit mondtam volna csak, figyelj a böngészőbe te is be tudsz annyit ütni hogy avon, az oldalukon minden le van írva.
2016. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy van online katalógus. Szoktunk találkozni, de igy viszont időhöz kötöm magam, mert a rendelés nemmkérdi nekem van-e időm átvenni és odaadni, meg a kifizetés sem várhat. Legutóbb is ezzel volt a gond, szaladtam a katalógussal, szaladtam a rendeléssel. Ő terhes, mondhatom neki hogy jöjjön ő de értitek.. Állig érő hassal várjam tőle hogy szaladjon hozzám.
2016. nov. 2. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem mi itt a probléma. Azt írod, barátok vagytok. A barátok meg tudják beszélni ezeket a dolgokat. A barátok probléma nélkül segítenek egymásnak ilyen apró dolgokban. Ugyanakkor a barátok azt is megértik, hogy éppen a másik nem tud segíteni valamiben (nem azért mert bunkó vagy nem akar, ezt nem is feltételezik) és ezt elfogadják.
2016. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Én a múltkor online rendeltem, az avon oldala megadta a legközelebbi tanácsadónő elérhetőségét. A csaj eljött hozzánk házhoz, nem kellett sehová sem rohangálnom, kifizettem neki készpénzben a cuccot, gond letudva. Ha jól emlékszem, a rendelés leadásától számítva két-három napba telt, mire megkaptam a dolgokat. Gyors volt, és egyszerű. Javasold neki, hogy rendeljen az interneten.

Amúgy attól, hogy terhes, még nyugodtan mehet ő hozzád, ha nem veszélyeztetett, akkor "szaladgálhat". Én az első gyerekkel még az utolsó nap is sétáltam, meg szobát festettem, a másodikkal meg volt, hogy szó szerint rohannom kellett ctg-re. Mindkét gyerekem egészségesen, időre született. :)

2016. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!