Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sajnos eléggé nehezen megy...

Sajnos eléggé nehezen megy nekem a barátkozás lányokkal, szeretnék ügyesebb lenni, mit tegyek? 23F

Figyelt kérdés

Sajnos igen nehezen megy nekem a barátkozás lányokkal, gondjaim vannak az ügy terén. Pedig, amennyire tudok, igyekszem udvarias lenni, türelmes, figyelmes, de sokan csak visszaélnek ezzel, vagy semmit sem reagálnak. Sajnos, jó ideje barátnőm sincs, ami megvisel, de tudom, okkal történnek a dolgok. Nyitott vagyok motivált, sohasem fogom feladni.


Milyen tanácsokat tudtok adni nekem az ügyben?


2016. nov. 4. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért akarsz lányokkal barátkozni, hogy végül szex is legyen?
2016. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én azért akarnék hogy gyakorlottabb legyek.
2016. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

17:01


Nem. Tény, hogy a szexualitás fontos dolog, de nem elsődleges. Nekem sokkal fontosabb az érzelmi kapcsolat, maga a szerelem. Sohasem voltam az a "buli, pia, szex" ember, mint sokan a korosztályomból, nem is szeretnék ilyen lenni. Már másfél éve annak, hogy nincs barátnőm, valójában az hiányzik a legjobban, hogy megöleljem a kedvesem, megpusziljam az arcát, megnézzünk közösen egy filmet, beszélgessünk, segítsek neki ha szükség van rá stb...


Nem arról szó, hogy "nem szeretem" a szexet, egész egyszerűen, ez egy sokadlagos dolog a szememben, ha az emberi kapcsolatról és érzelmekről van szó. Ezért sem lennék képes sohasem egy "alkalmi kalandra" vagy hasonlóra. Ha nincs szerelem, nincs szex se.

2016. nov. 4. 17:14
 4/10 anonim ***** válasza:
De akkor miért barátkozni akarsz lányokkal? Ne verj át senkit. Ha barátnőt akarsz, azt mondd.
2016. nov. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a gond, de az előző barátnőd hogy jött össze? Vagy ugyanúgy szerezz b.nőt vagy másképp csak akarj...mert akarni kell csak. Irány társkereső, az éjszaka, sportesemény, stb. (F23 véleménye.)
2016. nov. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

17:16


Senkit sem szeretnék "átverni". De egyrészt, sokszor a baráságból lesz (lehet) szerelem, másrészt pedig, nem szeretnék tolakodó se lenni azzal, hogy "márpedig én most görcsösen kapcsolatot szeretnék". Ha lenne egy komoly lány barátom, az más félsiker lenne számomra. Ha pedig esetleg kapcsolat jönne létre, természetesen nagyon boldog lennék.

2016. nov. 4. 17:22
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Aham, csak azt mondod, barátot akarsz, a lánynak is ezt mondod, aztán ő lesz a ribi, amiért "barátzónába" tett.
2016. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 Én megértem a kérdezőt elvégre nem lehet úgy bemutatkozni hogy "Szia téged barátnak szeretnélek" és "Szia téged a barátnőmnek szeretnélek" nem lehet inkább az a baj az hogy kérdezőnknek vagy nincs helye ahol lányokat szerezhetne (na persze :D) vagy nincs tapasztalata(=mersze)


MIT TEGYÉL: Tanulj meg táncolni aztán menj el bálokba ismerkedj és kérj fel minél több lányt a parkettre :D

vagy

Csatlakozz egy egyesülethez és ott ismerkedj

vagy

stb.

VAGY!!!!!!

ha nem érzed magadat eléggé jó pasinak akkor gyúrd ki magad(=fél siker) és barátkozz!

(Saját mondásom: Először megjavítjuk a tankot, aztán lövünk vele!)

2016. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Keress olyan hobbit, amit lehet több emberrel együtt csinálni és vannak lányok is. Lehet ez képzőművészet, tánc, sport, játék, bármi. Akár itt gyakorin is lehet ismerkedni, ha valaki a kommentje vagy alapján szimpatikus...
2016. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Önbizalom!

Egy pasinak tud jól állni, HA

nem veszi komolyan

nem viszi túlzásba

nem változik át hirtelen egy Nyálas majommá

2016. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!