Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim! Miért...

Nincsenek barátaim! Miért lehet ez? 17/L

Figyelt kérdés
Egyetlen barátom van, akit nagyon szeretek, de nem tölthetem minden időmet vele, hiányzik, hogy legyen több barátom. És nem tudom, miért nincsen. Pedig nem életre szóló, sülve-főve együtt barátságokat szeretnék...

2016. nov. 8. 22:19
 1/5 anonim válasza:

Szia, hát akkor ismerkedj, barátkozz...biztos van olyan személy aki látszatra szimpatikus neked, köszönj mosolyogj, kezdeményezz beszélgetéseket ... Ezek általában maguktól jönnek pedig, ha az ember nyitott az új felé!

Persze barátból elég 1-2, hisz rengeteg az érdekbarátság sajnos, ezeket jobb is, ha nem erőlteted !

:)

2016. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van egy érdeklődési köröd akkor próbálj olyan embereket keresni akiket szintén érdekel az a dolog. Vagy csak szimplán ismerkedj, buszon mosolyogj rá valakire aki neked szimpatikus, beszélj vele, stb... És amúgy itt is vannak jófej emberek, tapasztalatból mondom! 😉
2016. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Azon az egy barátodon keresztül megpróbáltál már megismerni másokat? Biztos vannak még ismerősei, akik rendesek.
2016. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Firedoom ***** válasza:
Jarj el klubbokba vagy egyeb a hobbijaidhoz kapcsolodo esemenyekre. Beszelj a baratoddal, hogy mutasson be egy par embernek, amikor megy valahova tarts vele (#3 +1) es a korabbiaknak is igaza van (nem tusom a szamat): baratbol eleg egy par. Havert barhol talalhatsz.
2016. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hogy miért lehet az hogy nincsenek barátaid? Nekem sincsenek és sokáig gondolkodtam én is ezen, de rájöttem. Azért mert mindenki azt kapja amit igazán szeretne és amiért megdolgozik. Ha valaki azt sugallja kifelé hogy nincs szüksége barátra és egyedül is elvan, annak nem nagyon lesznek barátai. Én 23 éves vagyok és mindíg mindenhonnan kiközösítettek... mert előbb utóbb előjött belőlem a pesszimizmus és a negatív gondolkodás. Aztán emiatt az ismerőseim 99%-a megutált előbb vagy utóbb. Most próbálok pozitív lenni és máris van 4 barátom akik közül ugyan csak 1-el tartom a kapcsolatot személyesen, de számíthatok rájuk ha bajban lennék. Meg aztán van az a mondás hogy nem a mennyiség a lényeg hanem a minőség. :) Ne sok barátot akarj, hanem kevés, de igaz barátokat akik segítenek akkor is ha épp rossz passzban vagy. Mondjuk elég furcsa hogy 17 évesen lány létedre csak 1 barátod van. Lehet köze van a külsődnek is ehhez, bár nem akarok előítéletes lenni, de lányból csak annak nincs barátja aki csúnya, vagy aki nagyobb kocka mint egy kocka fiú. :S (23/F)
2016. nov. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!