Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megcsókoltam egy barátot,...

Megcsókoltam egy barátot, kicsit rosszul érzem magam miatta. Hogyan tudnék kevésbé így érezni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már évek óta jóban vagyunk és eléggé sok rossz dolog történt vele mostanság. Elmesélte nekem a gondjait és annyira sok volt, meg tényleg nagyon nehéz dolgok ezek és nem tudtam hirtelen, hogy válaszolni és megcsókoltam, ő pedig hagyta. Most nem is az hogy érzek iránta valamit, mert nem vagyok benne biztos, csak ez volt a leggyerekesebb reakció tőlem. Ő egyébkènt mondta, hogy nem zavarta és nem haragszik, ne fogjam fel rossz dologként.


17/F


2016. nov. 10. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Nem igazán hiszek a lelkizős fiú-lány barátságban. Ha egy csaj lelki dolgait kiteregeti egy srácnak, akkor tutira benne érzi a támaszt jelentő férfit. Csajokkal való haverságban (barátaink csajai, baráti körbe tartozó csajok) is van egy kis játékos erotika, akkor is ha csak megtáncoltatjuk őket egy bulin, vagy nyáron strandoláskor bekenjük a hátuk, vagy csaj masszíroz minket meg, de még velük sem lelkizünk mélyen.
2016. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
jobb mintha leszopott volna. De legalább mostmár van barátnőd ha kell ha nem.
2016. nov. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!