Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megcsókoltam és megbántam?

Megcsókoltam és megbántam?

Figyelt kérdés
Van egy barátom és megcsókoltuk egymást és ugyan megbeszéltük, hogy elfelejtjük és titokban marad de megbántam és félek az újra találkozástól, hogy kínos lesz

2016. szept. 24. 12:13
 1/3 anonim válasza:
100%
Hát ez hülyeség volt már bocsi. Sosem értettem ezt. Én egy lanyt csókoltam meg életemben és azóta is a barátnőm és Szeretjük egymást. Dehát legközelebb majd ne csinálj az a lényeg. Ha megbeszéltétek akkor meg nincs probléma. Nem kell félni emiatt. Minden rendben lesz. :)
2016. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha foglalkoztat a dolog, akkor érzések kapcsolódnak hozzá. Ne a csók tényét vizsgáld, hanem az érzéseidet. Mi bánt abban, hogy megtörtént? Ha változott valami, akkor a csók csak felszínre hozott egy már benned lappangó dolgot, amit elnyomtál eddig. Ezt először magaddal kell megbeszélned, nem a barátoddal. Utána már nem lesz kínos találkozni vele.
2016. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Megdugtalak, meg is bántaaaaam,

Lódarázs volt a pinádbaaaan.

Sötét van, nem látok..."

2016. szept. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!