Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történt vele?

Mi történt vele?

Figyelt kérdés
Az egyik fiú barátom nagyon megváltozott. Mindent elmondtam neki és ő is nekem. Minden nap beszéltem vele,általában heti kétszer találkoztunk. Aztán bevallotta hogy tetszem neki,de akkor már nekem is tetszett ő. Összejöttünk de nem működött. Aztán kibékültünk és ugyan így ment tovább. Mostanába nem találkozunk és hetente egyszer beszélek vele facebookon akkor is nagyon keveset és úgy hogy én írok rá. Nagyon nagyképű és bunkó lett. Képes volt barátnőmnek(vele még jobb viszonyba van mint velem) azt mondani hogy csúnya. Most már abszolút nem beszélek vele. Elkezdett új barátokat keresni és folyton csak megbánt mindenkit.

2016. nov. 12. 13:31
 1/1 anonim válasza:
Megváltozott, te is megváltoztál. Már akkor sem passzoltatok össze, mikor összejöttetek. Engedd el, feleslegesen ragaszkodsz hozzá. Ha igazi volt a barátság, majd észhez tér és visszamegy hozzád, most felesleges erőletetni a kapcsolatot.
2016. nov. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!