Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is jobb kicsit...

Szerintetek is jobb kicsit távolabb tartani a ragadós embereket?

Figyelt kérdés

17/F vagyok.


Elkezdtem beszélgetni egy lánnyal facebookon, aki pár percre lakik tőlem.

Elég gyakran mondogatja, hogy egyedül van és, hogy mindig mindenhol csak kiutálták meg satöbbi.

Szívesen beszélgetek vele, de előre félek mi lesz ha kicsit felhúz a sírásaival (már kicsit most unalmas, hogy minden második mondata az, hogy 'mehetek megint egyedül') és megsértem valamivel.

De mivel több mint 5 órája szinte folyamatosan győzköd arról, hogy menjek ki vele sétálni, miközben nem tudja felfogni, hogy tegnap buliban voltam, reggel hétre értem haza és 3 órát aludtam, tehát semmi kedvem emberekkel/emberrel találkozni, ezért leginkább attól parázok, hogy mi lesz ha a jövőben pár sétálás után valami miatt nem tudok vele elmenni és megsértődik.


Mit tehetnék, hogy tudjak neki segíteni a barátságommal, de mégse csak én legyek az egyetlen barátja?

Ismerős a gondolkodásmódja, nekem is hasonló volt. Tehát ha valakivel összebarátkozik, onnantól kezdve a többi ember nem is létezik számára. És ha az az egy barát megbántja, akkor ott vége mindennek. :D


A csaj 15 éves. Elméletileg van pasija, de nem tudom, hogy mi a rák eheti, ha folyamatosan engem csesztet, a fiúja helyett.


2016. nov. 13. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok mint ez a lány, meg mint amilyen te voltál. Nem tudom. De beszélsz arról hogy neked hogy volt? Kíváncsi vagyok :)
2016. nov. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1

Nem.

2016. nov. 13. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!