Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felek attól, hogy megunnak es...

Felek attól, hogy megunnak es ezért nem tudok baratkozni?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem az egyetemet, nem igazán lettek barataim, de mostanában sok emberrel beszeltem. Ezek közül voltak kedvesek es kevésbé kedvesek, de általában nem keresik a tarsasagom csak ha nagyon egyedül vannak.

Múlt heten megismertem egy lányt, nagyon kedves volt, bemutatott a baratainak, es elkezdtünk facebookon beszélgetni. De felek attól, hogy ramun es megint egyedül maradok, úgyhogy ritkán válaszoltam neki. Vannak közös oraink, de masokkal van, nem igazán tudok odamenni, ilyenkor meg nem írok neki, csak este hogy ne legyen kínos. Szerintetek hogy erjem el, hogy ne feljek ennyire attól hogy megunnak az emberek es magányos maradok? Rossz az élet baratok nélkül.

19/L



2016. nov. 14. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Hova jársz egyetemre? :)


Van egy projekciónak nevezett pszichológiai jelenség. Ennek az a lényege, hogy amit gondolunk, azt "kivetítjük" a testbeszédünkön, beszédünkön keresztül. Tehát, hogyha valaki attól fél, hogy mások biztos unalmasnak tartják, akkor lehet, hogy úgy fogunk cselekedni, hogy azt mások unalmasnak tartják.


Illetve van még valami olyan is, hogy ha van egy gondolatunk arról, hogy más mit gondolhat rólunk, akkor minden egyes megnyilvánulásában ezt a gondolatot látjuk. Tehát ha mondjuk én azt gondolom, hogy valaki biztos unja azt, amit mondok és véletlenül ásít az illető, akkor az lesz (automatikusan) az első gondolatom, hogy biztos azért ásított, mert hogy unalmasnak tart engem.


Ezek olyan dolgok, amik csak a mi fejünkben léteznek, nem kell ezektől félni meg ezen kattogni, mert az nem vezet sehova, vagyis vezetni vezet valamerre, de szerintem pont az ellenkező irányba, mint amerre menni szeretnél. :) Csak add önmagadat és legyél nyitott.

2016. nov. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy olyan jövőbeni eseményt osztok meg veled, amelyet valószínű senki sem tud a környezetedben. Lehet, hogy számtalan kérdésük lesz hozzád, és te leszel a legérdekesebb és kifogyhatatlan információval tudod majd ellátni azokat, akik értékelik.

Jelenések könyve 21:4 És letöröl szemükről minden könnyet és nem lesz többé halál, sem kesergés, sem kiáltás, sem fájdalom nem lesz többé...

Megtudhatod, hogy ki az a személy aki megvalósítja ezt, és hogyan?

2016. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, kérdező. Egy barátot sohasem un meg az ember. 57 éves vagyok és még mindig megvannak a gyerekkori barátaim. Igaz, ritkán sodor egymás mellé minket az élet, de ha úgy alakul, ugyanott tudjuk folytatni a beszélgetést, ahol abbahagytuk. A feleségem is évtizedek óta mellettem él, de sohasem tudnám megunni.
2016. nov. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!