Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Introvertált barátok?

Introvertált barátok?

Figyelt kérdés

Lehet olyan barátokat találni, akik imádnak otthon ülni, sorozatokat nézni, könyveket olvasni, filmeket idézni? (Pl. mint Abed Community-ből?)


Persze nem csak ez, lehet sétálni, kávézni, vásárolni... lassan 30 évesen hol lehet barátnőket találni?


(Hiszek a férfi-nő barátságban, csak a férfiak nem.)


2016. nov. 14. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Hmmm... minden stimmel, csak épp sorozatokat egy-két kivételtől eltekintve nem nézek(nincs türelmem hozzájuk :D), de a filmek meg a könyvek jöhetnek, szívesen beszélgetek róluk. Egyetlen bökkenő van csak... férfi vagyok, tehát törvényszerű, hogy nem hiszek a férfi-nő barátságban...
2016. nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én könyveket nem olvasok, a többi stimmel, de én se hiszek ilyen barátságban..
2016. nov. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De vajon hol lehetne ilyen embereket találni? Ha magamból indulok ki, itthon ülök. Lehet, hogy a legjobb barátom most épp azt nézi otthon, amit én, és azt kívánja, bár együtt tudná ezt csinálni valakivel...
2016. nov. 14. 23:21
 4/10 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok én is, és van egy pár introvertált barátnőm. Egyiket régen ismertem meg egy fórumon, a többiekkel a volt munkahelyemen találkoztam, és azóta jóban vagyunk.

39N

2016. nov. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elírtam a kort, csak 29.
2016. nov. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Èn is ilyennek vallom magam,persze szeretek sètalgatni meg kint is lenni. De inkább nèzem a sorozataimat,animèzek..gamelek általában.

Bár nálam szinte mindig ez az èletvitel volt jellemző:O

Úgyhogy igen,vannak ilyenek.^^

23/l

2016. nov. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vagyunk páran, de a saját tapasztalatom az, hogy az introvertált jellegünk általános, és a magunkfajtával is csak ideig-óráig tudunk mit kezdeni.


Ez nem jelenti azt, hogy soha ne is beszéljünk senkivel, de fontos, hogy ne ez legyen mindennek a közepe, mert a sok csalódással is kudarcélménnyel jár. Legyél el a saját dolgaiddal, és néha, ha épp van kedved, lehet ismerkedni is. Általában nem fog összejönni, de néha igen.

2016. nov. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék, hol lehet ilyen embereket találni elérhető fizikai közelségben. Mert az a kevés, akiről tudomást szerzek mindig túl messze van.

30/N

2016. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azta ... itt gyülekeznek a hozzám hasonló emberek. A végén még nekem is majd itt kell ismerkednem a GYK-n. :D Ezen a kérdésen már én is gondolkoztam, hogy hol lehetne ismerkedni, ha nem nagyon vagyunk "társasági" emberek. Sajnos az eddig megismert társasági körböl nem igazán találkoztam olyannal mint én. Sokszor érzem azt mintha nem is evilági lennék. Én is előnyben részesíteni a filmeket, sorozatokat, mozit, könyveket, zenét,
2016. nov. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hoppá ... szóval előnyben vannak a fent említett dolgok. 25F
2016. nov. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!