Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez csak barátság vagy több?

Ez csak barátság vagy több?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom, rengeteget beszélgetünk és egyes bulik alkalmával nagyon meg is nyílik nekem és elmond olyan dolgokat amiket másoknak soha. Egy nyári bulikor többet ittunk és kevertünk. Úgy tettünk mintha semmi nem történt volna, mindenki azt hitte járni fogunk. Azonban mindig tudni akarja ha elmegyek valahova kivel megyek, de kezdeményezni nem kezdeményez. Ha elmegyünk nagyobb bulikba és mindketten picit többet iszunk mint általában olyan vagyunk mint egy szerelmespár de nem keverünk csak ölelkezünk, többször tesz ,,viccből" testi kontaktusra ajánlatot persze ugy tesz mint aki nem komolyan mondja, barátai szerint szeret engem de ennek érdekében nem tesz semmit, milyen kapcsolatnak mondható ez?

2016. nov. 15. 18:54
 1/3 anonim válasza:
A fiunak lehet bejossz de csak reszegen mer veled beszelni. Tul felenk a fiu az lehet a problema. Ha nem vagytok buliban akkor talalkoztok kulon?
2016. nov. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
néha szoktunk, meg általában a barátainkkal együtt
2016. nov. 20. 19:18
 3/3 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki csak túl félénk,főleg ha a barátai is azt mondják hogy szeret téged.Lehet hogy nem mer lépni mert fél hogy rámegy a barátságotok!Ha te is többet érzel lehet hogy elkéne neki mondanod!
2016. nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!