Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek barat vagy tobb?

Szerintetek barat vagy tobb?

Figyelt kérdés

Az elejen szeretnem leszogezni en nem akarok semmit az illetotol.

Szoval iden kezdtem az egyetemet, es szerencsere nagyon jo kis csoportom lett, tenyleg minden szempontbol. Es van egx fiu, akivel viszonylag tobbet beszelek, mint mas fiukkal a csoportbol. Eleinte csak oltogattuk egymast, de mostanaban mar egyre lelkibb temakrol is szoktunk beszelni. Es ha ugy van megoleljuk a masikat, de inkabb o engem, es neha megsimogatja az arcomat.

Azt tudni kell, hogy ev elejen a csoport valamiert kiutalta ot, egy konfliktus miatt, es volt egy idoszak, amikor csak nehany ember allt vele szoba a csoportban. Nem kerestem, de ha hozzam szolt beszelgettem vele. Azota rendezodott a dolog.



Tehat a nagy kerdes, hogy mit akar tolem?


Egy ketsegbeesett egxetemista lany, aki szeretne hinni abban,hogx letezik fiu-lany baratsag


P.S. Elnezest, hogy ekezetek nelkul irtam, es az elgepelesekert, mobilrol potyogtem be.



2016. nov. 14. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem többet akar. Barát egy másik barátnak nem simogatja az arcát.
2016. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

dehogynem simán lehet.

és ha az se, akkor barátság extrákkal főleg simán működhet ... sőt sztem nincs is annál jobb.

2016. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyílt kommunikációval beszéld meg vele.
2016. nov. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megsimogatja az arcodat meg mosolyog ràd akkor nem hinnêm hogy csak a baràtod akar lenni jó az ölelés belefér meg egy két arcra puszi ha összefuttok vagy taliztok de ennyi !Am meg az àrulkodó jel az is lehet hogy közelebb megy hozzàd szinte màr a kezedhez ér pl mikor sétàltok ha csak baràt akar lenne akkor tàvolsàgot tart fizikailag !
2016. nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat. Ha az utcan setalunk altalaban eleg kozel szokott lenni hozzam (bar nem tudom, ez mennyire tudhato be annak, hogy szuk a jarda, illetve, hogy mindig van szembeforgalom.

Neha masnak is piszkalja a fejet ( de inkabb ugy, ahogy nehany idosebb holgyrokon szokta a kisgyerekeknek nem tudom mi a helyes szo ra, ezert probaltam korulirni).

2016. nov. 20. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!