Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » El lehet butulni egy másik...

El lehet butulni egy másik embertől?

Figyelt kérdés
Na most ez egy elég érdekes kérdés...de a legjobb barátnőm eléggé buta. Nagyon rossz tanuló, nem is beszél értelmesen, de a lelkét szeretem. De tényleg tipikus cicababa kinézetre is. Jó, barna haja van, de sok smink az arcon, k..vás ruhák....És attól félek, hogy én, aki jó tanuló vagyok, és próbálok értelmes emberek környezetében lenni, nem tudok elbutulni tőle? Hogy nem is tudom, átveszem a beszédét vagy vmi ilyesmi? Sos! 14/L
2016. nov. 15. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fogsz elbutulni tőle, ő fog javulni tőled. Tanulj, szorgalmasan, olvass sokat. És a jóra figyelj - biztos van benne jó, hisz írtad is: "de a lelkét szeretem." :))
2016. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!! Akkor megnyugodtam, mert féltem ettől.
2016. nov. 15. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
hogyne a hülyeség ragályos. veszélyesebb mint a bárányhimlő
2016. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Blade Bone ***** válasza:
Persze hogy el lehet butulni, ahogy lustulni is.
2016. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ajj, de akkor most igen vagy sem?! Tényleg nem akarok buta lenni, de nem mondhatom a szemébe, hogy: Figyelj, nem szeretnék veled barátkozni, mert hülye vagy...:D

Ha nem vagyok vevő a "butaságokra", akkor is elbutulhatok??

2016. nov. 16. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, az 1-ben leírtam, hogy tanulj, ne foglalkozz butaságokkal, és te fogod jó irányba húzni. Ne félj.

Az hogy a "lelkét szeretem" szép, és nemeslelkűségedet mutatja.

2016. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendicsek!
2016. nov. 17. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!