Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos hogy rosszul esik?

Jogos hogy rosszul esik?

Figyelt kérdés

Tehat én egy 13 éves lány vagyok. Va egy osztálytársam, aki egyben a legjobb barátnőm is, és azt hiszem féltékeny vagyok rá. Ő nagyon szép, minden fiúnak bejön, eddig csak 1-2 srác mondta hogy én esetleg szebb vagyok, de szerintem azt is csak vígasztalásképp. Órán is mikor a leckében szó volt a ,,szép''-ről (ezt most nem tudom hogy fogalmazzam meg 😂) akkor is őt hozták fel példának. Én nem bánom ha őt szeretik, de amikor én vagyok valahol, és ő is ott van, akkor általában vele mindig többet foglalkoznak, vagy a másik variáció hogy csak vele.. :') Ráadásul ő 1. tanuló, én meg csak 3. vagyok. Jövő év után gimibe más suliba megyünk. Ő amúgy nem olyan ismert csak a 7.-8. osztályoknál,(viszont akik ismerik azok nagyon imádják) engem viszont a gimisek is ismernek. Valamennyire ez vígasztal. Még annyi hogy engem régen sokat bántottak a külsőmmel, azóta szerencsére változtam és (valamivel) szebb lettem. Na és régen ő sosem állt ki mellettem mikor bántott valaki, és ez is nagyon fáj mai napig. Amúgy minden másban jól kijövünk...

Rossz barát vagyok?



2016. nov. 21. 13:28
 1/3 anonim válasza:
Szerintem jogos...
2016. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz barát. De nem vagy se több, se kevesebb attól, hogy hozzá hasonlítgatod magad. Ami neked vele szemben rosszul esik, az a saját értékrended, a saját magaddal szemben támasztott követelményeid. Most őszintén... erről ő tehet? :)
2016. nov. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, tudom hogy nem tehet róla..
2016. nov. 21. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!