Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem egyedül maradtam....

Úgy érzem egyedül maradtam. Honnan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Mostanában alig élek társasági életet, pedig nekem nagyon nagy igényem van rá, hogy folyton emberek közt legyek, csináljak valamit, elfoglalják magam. (Persze, tudom ezt egyedül is csinálni, de a magányos hobbik közül egyedül a sport szórakoztat)

Szóval a lényeg az, hogy úgy érzem a barátaim mind eltűntek... Ketten először kerültek kapcsolatba, most 0-24-ben a barátjukkal akarnak lenni, ha van szabadidejük vele vannak. (az egyik ráadásul kb 100 km-re lakik a barátjától) Valaki most költözött el tanulni, három Hetente jön csak haza. Régen vele jártam bulizni hétvégente. Most is lenne társaság persze, de ők max haverok. Van még egy barátnőm, vele valahogy eltávolodtunk, másokkal lóg mostanában. Volt egy nagyon jó fiú barátom, vele hónapokkal ezelőtt összevesztem. Egy másik haverom becsajozott, felszívódott. Ráadásul nem rég szakítottam. Igaz nem volt hosszú kapcsolat, de megszoktam hogy valaki áll mellettem. Most úgy egész konkrétan senkim sincs...

Nagyon magányosnak érzem magam, és ilyen körülmények között hajlamos vagyok kicsit depresszióssá válni. Mégis mit csináljak? Eddig a hétvégém úgy áll, hogy sehogy. :D Eddig meg alig győztem összeegyeztetni a programokat.


2016. nov. 17. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Lol pont úgyan ez van velem is csak nálam a munka tüntettte el a haverokat,mostanába elég kevesett találkozunk.
2016. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És te találtál megoldást? :D
2016. nov. 17. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeretnél a barátom lenni? :) :) ;) ;) 92/F
2016. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is jól jönne pár ismerős Pesten, akivel lehet eljárni ide-oda
2016. nov. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pesti :)
2016. nov. 20. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!