Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit adjak neki?

Mit adjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy tehetősebb ismerősünk, akitől csomószor szoktunk kapni holmikat, ami már neki nem kell.

Szeretném valamivel neki honorálni.

Mit adjak neki szerintetek?


2016. nov. 26. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem süss valamit neki. Ha ők tehetősebbek, valószínűleg úgyis van mindene, ami megvásárolható..:)
2016. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Blade Bone ***** válasza:
Valami apróságot, hasznosat, amit pl mindig elfelejt abból adódóan, hogy apróság. Az ilyen csecsebecséket szeretik a gazdagok.
2016. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is sütnöd kellene valamilyen sütit. Vagy mivel közeleg a karácsony, varrhatnál neki egy adventi naptárt, amibe cuki kis ajándékokat teszel. A lényeg hogy valami személyes legyen, mert akármilyen furcsa is a gazdagok szerintem ennek örülnek a legjobban,mert személyesen készített dolgokat nem tudnak venni.
2016. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!