Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek igaz barátaim?...

Miért nincsenek igaz barátaim? Miért vagyok mindenhol fölösleges?

Figyelt kérdés
14/L vagyok. Igazából így volt elsőtől kezdve. Azt hittem mindig is, hogy vannak barátaim, de aztán alsóban amikor nem voltam ott kibeszéltek. Két évig jártam ugyanabban az iskolában felsőbe, akkor sikerült nagyon nagyon jóban lennem egy lánnyal, legjobb barátnők voltunk. De sajnos, vagy nem sajnos, felvételiztem 6. osztályban és most 3. éve járok egy jó gimibe, jelenleg 9-es vagyok. De ez nem is lényeg... Ami bánt, hogy csak 'felszínes' kapcsolataim vannak. Jóban vagyok sokakkal az osztályból, akiket a barátaimnak hiszem, de félek, hogy ez csak egyoldalú. Úgy érzem, hogy nem vagyok érdekes senkinek, nem lehet velem beszélgetni, mert béna vagyok és nincsenek jó témát, csak fölöslegesen vagyok ott egy társaságban, mindig én megyek oda, engem senki sem keres. Túl csendes vagyok, de ha ezen próbálok változtatni, vagyis mondani valakinek valamit, úgysem figyelnek rám, ha többen vagyunk egy helyen. Egyáltalán nem vagyok népszerű, senki sem vesz észre. Nekem sosem mond senki semmit, pedig még soha nem árultam el titkokat, vagy beszéltem ki valakit. Néha úgy érzem, nem is vagyok normális 14 éves kamasz lány. Túl unalmas vagyok. Mindenkinek megvan a maga "best friend"-je, de nekem nincs. Akit én annak tartanék, csak egy átlagos haverja vagyok számára. Utálom ezt a helyzetet! Sehol sem számítok, nem vagyok fontos senkinek! De miért? Mit csináljak? Ismerkedni sem tudok! Nem megy semmi! Olyan szerencsétlen vagyok! :(

2016. dec. 1. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
majd én lökök neked témákat,irj privibe
2016. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát igen, én is ilyen szellem életet élek :S a vicc, hogy én kb mindent tudok mindenkiről, de ők semmit nem tudnak rólam és ez nem vicc, évfolyamtársam, akiről tudom, hogy ki és mi a hobbija, hogy mi a neve, kik a barátai, mit szokott csinálni, azt hitte hogy új srác vagyok a suliban, mikor ma csodák csodájára észre vett valaki, és most jön a legjobb 17 vagyok, szóval kellett neki 2 év mire észrevett egy ilyen szellemet.. Rám se figyelnek, tudom milyen, de én próbálok változtatni, pld nem magam elé motyogom a dolgokat, hanem kihúzom magam és normális hangerővel, artikulálva elmondom a mondanom :D próbáld ki te is, amúgy nekem tetszik a szellem élet, lényegében megszabadultam az emberek terhétől és így egésznap azt csinálok, amit akarok, középső gyerek vagyok, szóval szüleim is letójnak :D


Nah röciden, adj HANGOT magadnak!!! tudasd velük, hogy ott vagy! merj bátran kiállni a véleményed mellett!

17F

2016. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van nálam is, de már nem is tartok senkit a legjobb barátomnak. Illetve van valaki, de nem vagyunk olyan "öribarik". Nem tudom miért van ez így, de sajnos hasonló érdeklődésű, vagy gondolkodású emberek sincsenek a környezetemben :(

"Túl csendes vagyok, de ha ezen próbálok változtatni, vagyis mondani valakinek valamit" szerintem ezt nem érdemes csinálnod, a bájcsevegésnél szerintem nincs is rosszabb, úgysem tudsz vele olyan barátot szerezni, aki tényleg rendesen kötődik hozzád. Inkább próbálj hozzád hasonló csendes embereket keresni, aztán talán találsz valakit, akivel jól kijössz. Különben meg fel a fejjel, fiatal vagy még. Legalábbis én mindig ezzel nyugtatom magam :D (15/f)

Ha van valami kérdésed még, nyugodtan írj privátot.

2016. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!