Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik lenne jobb ajándéknak?

Melyik lenne jobb ajándéknak?

Figyelt kérdés

A barátom trollface rajongó, és ez a kettő ajándék közül szeretnék megrendelni neki egyet:

[link]

[link]

Szerintetek melyik lenne a jobb ajándék? Egyébként ő is, meg én is 14 évesek vagyunk.

Köszi előre is a választ!



2014. júl. 22. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Amelyik belefér az anyagi keretedbe.
2014. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mind2 jó igazából, én se tudok dönteni :D legyen a bögre, az tovább megmarad, a póló egy idő után kinyúlik, kifakul.
2014. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Viszont a bögre eltörik egy óvatlan pillanatban.. :)))

Hát,amelyiket praktikusabbnak gondolod,azt vedd neki.Mindkettőnek van előnye-hátránya.

2014. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amelyiket jobban szereti a barátod, mindkettő aranyos ajándék, ha rajong ezért a trollfaceért... mondjuk én sosem szerettem bögrét kapni, ez a póló meg nem a stílusom, szóval nekem egyik se jön be...de én is inkább a bögrét mondanám, mert ha nem tetszik neki a póló, akkor még ott a bögre, amit kitehet a polcára és eszébe jutsz róla....
2014. júl. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az ember mindig bögrét kap. Nekem is van itthon vagy 10 és mindegyiket szeretem, de sajnos egyszerre csak 1-ből bírok inni :)

Pólója is sok van az embernek, de azt lehet egyik nap ezt másik nap azt viselni. Én a pólóra szavazok, de neked kell eldöntened. Meg aztán az anyagiak se mindegy.

2014. júl. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha elég nagy troll ahhoz, hogy hordja a pólót, akkor inkább az legyen :P
2014. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pólóra szavazok.
2014. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket!:D Még gondolkodom
2014. júl. 22. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!