Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én szégyellem a saját...

Csak én szégyellem a saját generációm egy reszét?

Figyelt kérdés

Kb.15-18 éves korig olyan sok magamutogató, beképzelt, lányt és fiút látok h az nem igaz.

A sulimban pár osztályban az a menő ha beszólogatnak a tanárnak, vagy tök mas dolgot csinálnak órán , a 40 kilós pávák meg libák kiröhogik a ducibbat stb. Ez szerintem szégyen. És ezekből lesznek felnőttek..


2016. dec. 9. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedjünk abban, hogy tényleg felnőnek majd.
2016. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Régen is így volt, valami kirívó különlegesség miatt érezték menőnek magukat és egymást egyesek. Például ha minél több lány szüzességét elvette valaki 15 évesen. Ami persze csak szájhősködés lehetett, mivel meg szoktam érezni azt hogy mi igaz és mi nem. Vagy hogy ki tudott több alkoholt meginni és lenézték azt aki nem ivott.

Persze felnőtt korban is folytatódik a másik lenyomásának kényszere, például csak azért csináltat elhunyt hozzátartozójának másfél milliós síremléket hogy az összes többit lenyomhassa.

2016. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kéne magad szégyellned, és végül is foglalkoznod sem kéne velük. Ő életük, ő dolguk. Ha tetszik, ha nem. A sajátodat építsd és azzal foglalkozz hogy sose kelljen magad miatt szégyenkezned vagy az miatt amit teszel.
2016. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te a te életed éld és a te feladataidat valósítsd meg. Mindenki önmagáért felel, ne vedd magadra mások hülyeségét, gondját.

Elárulok egy titkot, minden generációnak megvannak a maga hülyéi, ez nem kizárólag a te generációd kiváltsága. :-)

2016. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mintha különb lenne a fiatalabb vagy az idősebb korosztály, mindegyik korosztálynak más degeneráltságuk van.
2016. dec. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Őszintén én is így vagyok vele... És amikor nekik lesznek gyerekeik...
2016. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!