Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátok maradjunk?

Barátok maradjunk?

Figyelt kérdés
Az a helyzet nem tudom mit csináljak mert van egy barátnőm, sokáig legjobb barátok voltunk de már akkor is sokszor össze vesztünk.. Aztán egyre nagyobb össze veszések voltak, volt hogy több ideig nemis beszéltünk.. Jelenleg már egy jó ideje az van hogy amúgy nagyon jól elvagyunk, de főleg fiús témában vagy szinte akármilyen témában annyira össze veszünk.. Mert egyszerűen idegesít ő maga (a lány) és úgy érzem olyankor hogy nem értem mért írok vele mert annyira naiv es idegesítő személyisége van olykor.. És amikor össze veszünk egy csomó hülyeséget ír egyszerűen annyira idegesít és folyamatosan felbaszódok tőle de így rendesen.. De aztán neg megint olyan jól elvagyunk.. Már 2 éve barátok vagyunk és nem akarom hogy ennek vége legyen de már egyre többször azt értem mégis az lenne a legjobb.. Mintha a kettőnk személyiségébe lenne egy csomó olyan dolgok ami össze ütközik es ezért én ezt a barátságor már nem élvezem annyira...

2016. dec. 11. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:

"Mintha a kettőnk személyiségébe lenne egy csomó olyan dolgok ami össze ütközik es ezért én ezt a barátságor már nem élvezem annyira...

Te is leírtad hogy mit kéne tenned.

2016. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!