Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak hogy barátok...

Mit csináljak hogy barátok maradjunk?

Figyelt kérdés
Haverjaimmal nagy kockák voltunk, folyton csak a játék, informatika volt a téma egészen addig amíg én meg nem untam és kiléptem ebből a kocka életből, amit ők nem néztek jó szemmel azt mondják megváltoztam hiába mondom hogy én ugyan az vagyok aki voltam csak máshogy öltözködök és eljárok helyekre(azóta már lett pár új haverom) és már úgy látszik egy lány is alakulóba van, de nem akarom őket elveszíteni mert gyerek kori legjobb barátaim, mondtam már nekik is hogy változzanak meg mert ez így nem lesz jó hosszú távon, de semmi. Mit tegyek? 20/F

2015. júl. 24. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:

időbeosztás...ha ők kockulnak még akkor mondjuk heti 1-2 délutánt szánj rájuk, amennyi belefér...


22F

2015. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, ha ezért néznek rád rossz szemmel mert úgymond lett egy életed, akkor nem igazán barátok... Legalábbis szerintem. De ettől még próbálkozhatsz, azzal, hogy fent tartsad a barátságot köztetek, de ameddig te nem fogsz visszamenni a kockák társaságába, sosem fognak úgy viselkedni veled, mint régen...

Próbáld meg őket elhívni valahova (bulikba esetleg, vidámpark, állatkert stb...) és hátha sikerül jobban megerősíteni a jelenlegi kapcsolatotokat. De szerintem, ha azért néznek rád rossz szemmel, mert kicsikét megváltoztál (jó értelembe) akkor nem igazi barátok... Lehet, jobban jársz, ha az új haverokkal ismerkedsz meg. De tedd azt, amit jónak látsz. :)

2015. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!